Kaip parodyti savo komandos dvasią. Ši Super dubuo be dėvėti Džersio

Ahh, Super Bowl sekmadienis. Ši diena yra futbolo, maisto ir linksma – visos prekės. Bet kas yra vienas dalykas, kad trūksta? Mada. Taip, mes tikime, kad “Beyoncé” žais į žvaigždžių ansamblį (ar perbrauktus pirštus, du ar galbūt tris) pusei etapo, tačiau mes, žiūrovai, taip pat turime teisę parodyti savo grafiką. Galite pasiimti lengvą maršrutą ir dėvėti Džersį – tiesiog įsitikinkite, kad jį sukursite taip, kad parodytų jūsų asmeninę estetiką. Bet jei jūs tikrai norite išsiskirti, sukurkite savo sekmadienio funday išvaizdą su šviežiais siluetais mėgstamos komandos spalvomis. Labai mieli gabalai, kuriuos galite nešioti visą sezoną, tikrai išmuškite iš Džersio bet kurią dieną.

Pirmyn, du komplektai, kurie puikiai atspindi jūsų dvasią.

SUSIJĘS: karščiausi vaikinai, žaidžianti Super Bowl 50

Jūs įsitvirtinote: “Denver Broncos”

Super Bowl Color Crash Course
Mandagumas

Spalvos: Oranžinė, mėlyna ir balta

Paimk išvaizdą: H & M viršuje, 10 USD; hm.com. Sidabrinė sijonas, 340 dolerių; whistles.com. “Rebecca Minkoff” krepšys, 295 USD; shopbop.com. Topshop sneakers, $ 35; topshop.com.

SUSIJĘ: geriausi kostiumai iš Super Bowl pusfinalio spektaklių

Jūs įsitvirtinote: “Carolina Panthers”

Super Bowl Color Crash Course
Mandagumas

Spalvos: Kietmedžio, juodos, baltos ir sidabro

Paimk išvaizdą: Uniqlo džemperis, $ 30 (iš pradžių $ 80); Uniqlo.com. Topshop pants, 38 $; topshop.com. “Rag & Bone” sankaba, 338 USD; harrods.com. Bendrieji projektiniai sportbačiai, 505 USD; net-a-porter.com.