Kaip padaryti savo vestuvių makiažą

Jūs nustatėte datą, pasirinkote savo spalvas, jei jūsų nuotakos mergaitės pasirinko suknelę, o viskas, nuo maitinimo iki tų gėlių centrų, buvo kvadratu. Kitas logiškas klausimas: koks yra jūsų makiažo planas? Net jei neplaukite “pasidaryk pats” maršrutas su vietos kortelėmis, būkite tikri, kad taip yra visiškai Galima padaryti savo makiažą jūsų vestuvėms – nereikia naudoti purkštuvo pagrindo mašinos. Makiažo meistras Maureen Pedala dirbo daugybę gražių nuotakų ir pasiruošęs jūsų didžioji diena, mes paprašėme pro pasiūlyti geriausius patarimus ir padėti parengti žaidimo planą savo vestuvių makiažui atlikti. Perskaitykite visą informaciją, kurios jums reikia, kad atliktumėte savo vestuvių makiažą, taip pat metodus, reikalingus praktikuoti iki didžios dienos.

SUSIJĘS: Kaip planuoti savo vestuves kaip “Pro”

Atitinkamai planas

Pradėkite rengti savo žaidimo planą maždaug 3 mėnesius iki vestuvių dienos. “Turite laiko, kad jūsų oda būtų geriausia, įsigykite ir susipažinkite su produktais, kuriuos naudosite, ir atlikite keletą praktikos, kad galėtumėte matyti, kiek laiko makiažas truks ilgai, kaip jūs einate”. pataria Pedala, kuri taip pat rekomenduoja giliai valyti veido (be ekstrakcijos) maždaug tuo pačiu metu. Tada eik į Seforą pasiimti produktus. Jūsų pirkinių sąrašas turėtų būti toks: pamatų gruntas, grynas pagrindo formos, permatomos miltelių, akių šešėliai, įdėklai, vandeniui atsparūs tušas, raudoni, lūpų dažai ir korekciniai kremai. “Pasirinkite šukuoseną šiltuoju tonu, tik šiek tiek stipresniu nei jūsų pamatai, bet ne per daug šviesos. Blending yra geriausias jūsų draugas čia, niekada nenorite matyti aiškios spalvos pasikeitimo”, – sako ji. “Pasirinkite minkštą lūpų spalvą. Dauguma lūpų spalvos neapsiribos kalbomis, bučiuojančiais ir skrebučiais, tačiau jums gali tekti šiek tiek laiko iš naujo pritaikyti. Norite, kad visas vaizdas atrodytų tinkamai minkšta lūpų spalva, kad, kai jis išnyks, tu neatrodysi visiškai kitokios. “

Eiti neutraliuoju

Jei tema nėra vaivorykštės vienaragio princesė, norėtumėte laikytis neutralios spalvų schemos su rožių, persikų ir bronzos užuominomis. “Jūs, kaip ir jūs, turėtumėte atrodyti savo vestuvių dieną,” raudoną kilimėlį “, bet jūs vis tiek, – sako Pedala. “Laikykitės kremo spalvų ant akių vokų ir naudokite taupe, minkšta rože arba šviesiai bronzinę spalvą raukšle”. Tamsiai ar tamsiai odos tonus geluosi bronzos, koralų ar uogų raukšlės, tuo tarpu sąžininga oda turėtų būti minkšta rožinė, persikų arba rožinė. Lipos spalva turėtų būti tokia, kaip mergaitė, rožinė ar abrikosas.

Atsargiai sumaišykite

Fiktyvas, kad dėvėti neutralius atspalvius, kurie vis dar rodomi visose jūsų vestuvių nuotraukose? Išmaišykite visas griežtas linijas. “Jūs galite turėti puikią rausvą raudoną spalvą, tačiau, jei ją įdėkite į kietą šoną ant veido, fotoaparatas tai padidins,” pasakoja Pedala. “Naudokite minkštus, pliušinius teptukus, kempines ir pūkus, kad sumaišytumėte spalvą.” 

SUSIJĘS: Miranda Kerro vestuvių odos paruošimas yra taip lengva padaryti namuose

Praktikos akių makiažo metodas

“Visa drama turėtų būti išsaugota blakstienų linijai ir blakstienoms”, – sako Pedala. Kai jūsų šešėlių spalvos yra nustatytos, praktiškai pamušite viršutinę blakstienų liniją, naudodami vandeniui atsparų pieštuką ar gelį, kiek galima arčiau blakstienos pagrindo. “Nebijokite paliesti blakstienos patys. Užsirašykite trumpais brūkšneliais, o ne vieną greitą ir lygią liniją, tuomet paimkite mažą šepetį su tam tikru tamsiu šešėliu ir purškite jį ant pieštuko linijos”, – priduria ji. “Tai minkština liniją ir padidina ilgalaikį potencialą.” Galite palikti apatinės kremzlės liniją plikomis arba sumaišyti su taupe arba šviesiai rudos spalvos su mažu šepečiu. Suteikite savo blakstienose keletą siurblių iš Curler-Shu Uemura versijos ($ 20; shuuemura-usa.com) yra mėgstamiausia “Pedala” – tvirtai tinka vandens tušas. Nustatykite, ar planuojate dirbti su klaidingomis blakstienomis, tada praktikuojate kuo daugiau. “Mažesni klasteriai yra lengviausiai valdyti, kai daro savo makiažą”, – sako Pedala. “Supilkite kiekvieną grupę nedideliu kiekiu Duo klijavimo ($ 4; target.com), palaukite 10 sekundžių, kad ji taptų lipni, tada užsidėkite ant natūralios blakstienos linijos”. Geriausias būdas yra pradėti iš išorės, tada važiuokite link akies vidurio.

Atsparus vandeniui Viskas

Net jei prisiekiate, kad neketinsite verkti, jūs tikriausiai šiek tiek atsikratysite, todėl viskas, ypač akių sritis, hidroizoliacija yra raktas. “Pedala” rekomenduoja, pradedant nuo dangtelio ant dangtelio, prieš dengiant akių šešėlį, naudodamas tik vandeniui atsparią blakstieną ir tušas. Nustatykite liniją, naudodami matinį šešėlį atitinkamoje spalvoje virš viršaus. Jūsų patikimas pamatų gruntas turėtų užkirsti kelią jūsų odos nualinimui, tačiau įsitikinkite, kad jis neapsiriboja nuo veido su milteliais, nes jis yra pagrindinis kaltininkas tiems baltos ašaros dryžams, kurie dažnai pasireiškia po verksmo. “Per daug daugelio bet kokio produkto bus judėti aplink veidą ir atrodyti nerūpestinga, nes dienai tęsiasi, taigi išlaikykite lengvą ranką ir prisilieskite prie drožlių popieriaus, kad atrodytų nepakankamai”, – rekomenduoja ji. “Jei norite, kad švelniai apibūdintumėte, padėkite tušinuką šiek tiek peršviečiamų miltelių, kai naudojate tušą. Kai baigsite, nuplaukite miltelius.” “Išlikęs produktas tušviti pateks į odą, kai mirksi”.

VIDEO: jūsų kelionių vadovas, kaip rasti tinkamą vestuvių dovaną

 

Palaikykite ramybę ir nešiokite gerai prijungtą sankabą

Jūs ištobulinote savo techniką, stalo nustatymai yra tvarkingi, o jūsų didžioji diena rytą greitai artėja. Pasak “Pedala”, visa rutina turėtų užtrukti ne ilgiau kaip nuo 35 iki 40 minučių, bet svarbu ne skubėti, nes tikėtina, kad jūs tikriausiai dirbote pakankamai, kaip yra. “Suteikite sau tam tikrą laiko minkštinimą ir atidėkite valandą, kad atsipalaidavote ir mėgaukitės laiku”, – pataria ji. Iš ten norėsite pakabinti savo sankabą. Mesti arba blotting dokumentus, arba permatomų miltelių, kartu su jūsų lūpų spalva, ir galbūt mažas blizgus kompaktiškas. “Kai kuriai odai, skaistalai gali išnyks”, – sako Pedala. “Jei negalite talpinti kompaktinio disko, pasiimkite kelioninį šepetį, pamirškite jo spalvą ir apvyniokite jį audiniu.” Papildomi audiniai taip pat yra būtinybė. Patikrinkite, ar neplėšėite ašarų, o ne išvalote juos, kad nesusidarytumėte rankų darbo.