Kaip pašalinti “Ghostface flashback” iš savo nuotraukų amžinai

MIMI Makeup bad foundation ghost face

Sidnėjus Megan Jow

Gruodžio 26 d., 2017 m. @ 5:00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Tai yra jūsų pirmasis nemokamas savaitgalis per mėnesius ir esate pasirengęs įveikti miestą. Jūs surinkote geriausius draugus, sugebėjote užmesti VIP stalą ir išvystyti savo naujausią dizainerio smūgį. Jūs esate viso kūno aštriame režime, o apsvaiginimo ieškojimas reikalauja dokumentacijos visais atžvilgiais. Bet per kelias ateinančias dienas visos nuotraukos, paimtos iš jūsų ypatingos nakties, turi vieną žiaurų dalyką. Jūs kenčia nuo stipraus kaklo, dulkiai baltos spalvos, kuri yra jūsų akyse, nuo tavo kaktos iki pat smakro! Jūsų veidas yra visiškai kitokios spalvos nei jūsų kūnas, kontūras, su kuriuo dirbote be galo, buvo visiškai išplauta, o jūsų išvaizda iš esmės buvo * sugadinta *.

Šis reiškinys yra žinomas kaip “atgalinis”, ir mes visi išbandėme jį iš karto ar kito. Tai ne kamera. Čia ne tu. Tai yra iš tikrųjų tavo makiažas. Dulkes baltos spalvos, kurios prisotina jūsų veido spalvą nuotraukose, yra dėl to, kad daugelyje pamatų, slapukuose ir milteliuose yra SPF.

SPF puikiai tinka dėvėti dieną, nes apsauga nuo saulės yra ginčytinas svarbiausias dalykas grožio procedūroje. Tačiau tas pats SPF, kuris atspindi UV saulės spindulių per dieną, taip pat atspindi fotoaparato blykstės šviesą. Savo ruožtu jūs pasieksite “flashback” arba “ghostface” – nesvarbu, kuo norite tai paskambinti, tai sugadina. Daugeliui tai gali pasirodyti nuobodu, bet man reikia dienos ir nakties pagrindo.

Per kelis pastaruosius keletą mėnesių buvau prižiūrėjęs keletą mano mėgstamų nakties fondų – kai kurie iš jų yra labai mažai SPF, kuriuos radau, nesukelia dėmesio. Visi jie gali būti labai ilga dėvėti ir gražiai fotografuoti. Visuomet sumokėkite ir sumaišykite su puikiais milteliais, ir jūs būsite geri šių “naktų iš miesto” pamatuose:

VIDEO: 5 būdai išlaikyti jūsų antakius