Kaip išsiaiškinti, kur dalyti plaukus

Blake Lively, Kim Kardashian
Getty

Marianne Mychaskiw

Birželio 14 d., 2017 m. @ 15:30

Kur jūs dalatės savo plaukus? Yra tikimybė, kad tai yra viduryje arba išjungta į šoną – pradžioje 00-ųjų zigzago dalis šiuo metu netaikoma. Jūsų dalies perjungimas yra pats paprasčiausias ir greitesnis būdas, kad jūsų šukuosena atrodytų visiškai nauja, neminint paslėptų šaknų, nes širdies poreikis yra šampūnas (įdomus faktas, kad jūsų plaukai linkę gauti ryžtingiausią vietą, kur jį dalinkitės).

Vėlyvą naktį “YouTube” įkvėpėme pasimatėme Silvia Reis plačiai populiarią “Ellebangs” sąskaitą, o po to, kai studijavome jos nosies kontūrinę techniką, mes pralošėme, ar pasidalinėjate savo plaukus tinkamu būdu? video Norint šiek tiek išsekti, mes pasiekėme Rei, kuris padėjo mums nustatyti, ar eiti su centru, ar mesti mūsų sluoksnius į šoną.

VIDEO: 8 būdai, kaip išlaikyti frizzy plaukus kontroliuoti

 

“Manau, kad yra naudinga išbandyti įvairias dalis – lengva sugrąžinti, jei jums to nepatinka, ir jūs galite labai smagiai atrodyti be didelės rizikos”, – sako ji. “Tiesiog įsitikinkite, kad turėtumėte nepamiršti, kaip jis sulygina veidą ir kaip jis atkreipia dėmesį į jūsų funkcijas. Tai paprastas dalykas, kuris trunka dvi sekundes, tačiau jis gali visiškai pakeisti jūsų šukuoseną.” Čia Reis suteikia mums mažesnę įtaką, ką reikia apsvarstyti, kai eisi centre, šone ar ne centre.