Kaip dėvėti Matte lūpdažį, kai turite sausas lūpas

Vienintelė žiemos pabaigos kova, kuri yra didesnė nei druskingos šaligatvių, yra neryškios, nulaužtos būklės, kad sezonas paliko lūpas. Nepaisant to, kad tai yra labai skausminga, sausos lūpos taip pat apsunkina pirštines dažniausiai dėvėti, ypač jei esate tvirtas, matinis ventiliatorius.

“Dėvėjanti matinių lūpų dažai yra ypač sunkūs, kai yra sausų lūpų, nes jūsų lūpos dar sausesnės. Ne tik tai, kad jis neslidžia sklandžiai, o jūs galite pamatyti visą tekstą ant lūpų. Taigi, gali atrodyti, kad jūsų lūpos įtrūko! “- sako garsiosios dailininko Daniel Chinchilla, dirbantis su Ariana Grande.

SUSIJĘS: geriausias vaistine “Matte Lipsticks”

Jei tiesiog negalėsite atsikratyti spindesio be apdailos, yra keletas pakeitimų, kuriuos galite atlikti savo makiažo procedūrai, kad išvengtumėte sausų, įtrūktų lūpų, kad negalėtumėte dėvėti savo mėgstamos kulka. “Chinchilla” rekomenduoja atidėti keletą papildomų minučių savo makiažo procedūrai ryte, kad paruoštų lūpas su drėkinančiu produktu, pvz., “Bite Beauty” “Agave Lip Mask Clear” (26 $; sephora.com) kartu su tokiu gruntu, kaip “Too Faced” Lip Insurance Lip Gruntas ($ 20; sephora.com). “Užtepkite lūpų kaukę maždaug 15 minučių prieš matinį lūpų dažą, nuvalykite jį, pritaikykite gruntą, o tada matinį lūpdažį”, – sako “Chinchilla”. “Tai sukurs lygaus paviršiaus lūpoms”.

Be lūpų paruošimo, taip pat svarbu pasirinkti tinkamą lūpų dažų formulę, kai jūsų pyragas yra labai sausas. Vietoj to, kad pasiektumėte bet kokią matinę kulką, pasirenkite formulę, kurioje yra drėkinančių ingredientų ir šiek tiek satino apdailos, kuri dirbs su dabartine lūpų būkle, o ne padidinsite, kaip jie sutrupinti. “Dėl sausų lūpų aš tikrai norėčiau naudoti daugiau drėkina lūpdažį su matiniu atspalviu”, – sako Chinchilla. “Jei jūsų lūpos yra sausos, jiems reikės papildomos drėgmės ir vis tiek teiksite matinį paviršių!”

VIDEO: karščiausias lūpų dažų tendencijas per dešimtmečius

Kartu su hidratacija, kuo mažesnis jūsų naudojamas produktas, tuo geriau. Naudojant labai pigmentuotą formulę, tokią kaip “Smashbox” visada ant matinio skysčio lūpdažis (24 dol., Sephora.com), šiek tiek užtrunka ilgai. “Jūs nenorite tortas ant lūpdaitės per sausas lūpas”, – aiškina Šinšila. “Atminkite:” Matte “nereiškia, kad sausas!”