Kaip dėvėti makiažą, kai esate egzema

Kai esate odos, kuriai būdinga ekzema, pasakyti, kad dėvėti makiažą yra sunku, jei sausoje, plakantys pleistrai ant veido, yra didžiulis nepakankamai. Tačiau su tinkamais produktais ir pritaikymo technika, galima naudoti makiažą, kad jūsų odos spalva taptų sklandesnė ir nebūtų dirginti..

“Daugeliui egzema sukelia sausus, kartais žvynuotus raudonus pleistrai ant veido, kuriuos sunku užmaskuoti makiažu. Svarbu pasirinkti tinkamas makiažo formules šiai odos būklei “, – aiškina Karenas Ragainis, RN, BA, LE,” Colorescience “mokymo ir švietimo direktorius. “Visų daiktų dėvėjimas odai, kuri patiria” egzema “, yra sudėtinga, nes egzema dažnai būna sausa, raudona, žievė ir niežulys. Išskyrus atvejus, kai gydytojas pirmiausia spręs esminį būklės problemą. Jei ne, tu gali pablogėti odos dirginimą. “

SUSIJĘS: viskas, ko reikia žinoti apie egzema

Paruoškite odą

Pirma, svarbu paruošti odą tinkamai drėkinant ją produktais, kurie yra supakuoti su ingredientais, kurie yra žinomi kaip raminanti oda. Jei naudojate odos receptą iš odos dermatologo, prieš pradėdami naudoti bet kokį makiažą, jį naudokite pirmiausia. Be to, įpratę atlikti “pleistrų testą” bet kokiam makiažo gaminiui ant kaklo, prieš jį pritaikydami prie veido.

Pasirinkite tinkamas formules

Kokie produktai, kuriuos naudojate, yra vienodai svarbūs, nes jie taikomi. Lean produktams, kuriuose yra fizinių apsauginių nuo saulės priemonių (tik cinko ir titano), be dažiklių, alkoholio džiovinimo ir talko miltelių. “Vartotojas turi būti išmanantis kitas etiketėje esančias sudedamąsias dalis, galinčias sudirginti ir panaikinti” gerų “ingredientų raminantį poveikį, sako Ragainis.

Kalbant apie pamatą ir korekcinę medžiagą, skystos ir lazdos formos yra saugios naudoti, jei jos yra subalansuotos su drėkinančiomis sudedamosiomis medžiagomis, kurios padės išgydyti žvynuotus pleistrus. Spalvą reguliuojanti makiažo priemonė su geltonais arba žaliais atspalviais gali padėti neutralizuoti paraudimą nuo veido egzemaus išsiplėtimas.

Kalbant apie skaistalą, pasirinkti kremo formules, nes jie be galo maišosi į odą. “Šiek tiek blizgesio yra gerai, bet venkite produktų, kurie yra per daug blizgantys ar per daug baltos / pastelinės spalvos, nes jie gali atrodyti pyragėliai sausai odai ir dar dirginti”, teigia Patricija Bolandas, “Colorescience” mokslinių tyrimų viceprezidentas Ir plėtra.

VIDEO: Šie makiažo valikliai bus tiesiog ištirpę makiažą iš jūsų veido

Priklausomai nuo to, kokia yra jūsų egzemos stiprioji būklė, galite apsivilkti akis ant veido, tačiau tai geriausia pasikonsultuoti su savo dermatologu. “Ragaini sako:” Pasirinkite akių šešėlį, kuris neutralizuos raudoną, yra drėkinančių ingredientų, be dažų, be talko miltelių ar jokių cheminių apsaugos nuo saulės. “Perskaitykite ingredientus ant tušo. Venkite tuos, kurie naudojami ant blakstienų, pasirenkant mėgintuvėlį, panašų į “Colorescience” nerūdijančio tušas ($ 24; dermstore.com), ir įsitikinkite, kad jūs pakeiskite savo tušas per tris mėnesius, net jei tai nėra tuščia. “

Naudok pirštus 

Taikydami makiažą, naudokite švarias rankas, o ne šepečius. “Kadangi tokio tipo oda yra tokia reaktyvi, rekomenduojame naudoti labai švarias rankas. Makiažo kempinės ir šepečiai paprastai turi daugiau bakterijų “, – aiškina Bolandas.

Kalbant apie skaistalą, taip pat naudokite pirštus. “Geriausia įdėti produktą į skruosto obuolius ant odos ir paspausti, kad būtų galima maišyti (nevalykite, o pagalvokite” štampuodami “), kol nebus paliktas norimas spalvos kiekis”, – sako Bolandas..

Nepamirškite jį pašalinti

Kad išvengtumėte erzinančių egzemos simptomų, būtina pašalinti makiažą dienos pabaigoje. Naudokitės valikliais, kurių pagrindas yra aliejus (pvz., Kokoso arba “jojoba”), kad švelniai padalintumėte makiažą ir dienos purvą ir purvą be odos išvalymo. “Boland” teigia, kad ingredientai, tokie kaip alavijus, kaktusas ekstraktas, avižų beta gliukanas ir glicerinas, taip pat puikiai tinka raminamai sudirgusijai odai.