Kaip atsikratyti pernelyg riebalinių vokų

Vienintelis dalykas, kuris daugiau erzina nei blizgus kaktos, yra lygiai riebi akių vokai. Jei esate kaip ir aš, prarandate kelią, kaip dažnai 10 minučių praleidžiate akių makiažą, žiūrėdami ryte, o ne pajusite snaudimo, tik tai, kad jis sukurs ir paslys, kol atidarysite “Seamless” programą, kad užsisakytumėte pietus.

Nėra riebaluotų akių vokų dėl vienos priežasties, iš tikrųjų yra keletas. “Akių kremai ir kiti potencialiai riebaliniai produktai gali sukelti akių vokų perteklių,” – sako Montclair N.J. pagrįstas dermatologas Dr. Jeanine Downie. “Jie taip pat gali tapti riebi, antrine savo šeimos istorija. Galiausiai jie gali tapti riebi, naudojant ar per daug naudojant akių makiažo valikliu produktus.” Dermatologas taip pat pabrėžia, kad nė vienos odos rūšies taip pat netaikoma. Taigi, taip, tai reiškia, kad jūsų veido gali būti sausas visur išskyrus ant akių vokų.

SUSIJUSIOS: Geriausi “Dewy Skin” metų pamatai

Vietoj to, kad jūsų kremai ir veido kremai būtų gerai išmaišyti, galite keisti savo odos priežiūros ir makiažo procedūras keliomis priemonėmis, kad galėtumėte pašalinti perteklinį blizgesį. Dr Downie rekomenduoja keisti savo dabartinę makiažo valikliu, kad būtų galima naudoti nevaldomą aliejų, pvz., Chantecaille “Rose Eye Makeup Remover” ($ 40; nordstrom.com), kuris yra sukurtas jautriai odai. Prieš taikant makiažą taip pat bus lengviau pasiekti akių šešėlių be aliejų, taip pat dulkinti veido akis ant akių vokų.

VIDEO: 5 odos gydymas, kad dermatologai sako, kad yra pinigų švaistymas

Ką reikėtų vengti? Dr Downie sako, kad vazelinukas ir produktai su mineralinėmis alyvomis tik padarys jūsų dangčius labiau panašus į naftos dėmių.