Kaip atsikratyti šortai biure

Nesvarbu, ar esate ramybės parkas, gelbėtojas ar profesionalus golfo žaidėjas, yra tikimybė, kad esate tarp minios, kuriam reikalingos nešioti šortai, – tai “nevaikščioti”. Ir tai tiesa: daugelyje konservatyvių profesionalių nustatymų jums geriau taupyti juos savo ne darbo valandomis.

Tačiau, kadangi tendencijos ir biurai tampa vis švelnesni su aprangos kodo apribojimais, vis daugiau galimybių sulankstyti tradicines darbo drabužių taisykles ir gauti kūrybiškumo mūsų 9-5 garduose. Ypač vasarą tokia pat įprastinė apranga ar sijonas ir virvė gali jaustis gerai, įprasta. Šortai ir truputį išradingumo pora yra tik dalykas, į kurį reikia keliauti jūsų važiavimo pakelėje. Žemiau apžvelkite mūsų mėgstamiausią būdą dėvėti šortus šiai vasarai, taip pat penki geriausi patarimai, kaip tai padaryti darbas tau.

Šortai at the Office EMBED
mandagumo (5)

Parduokite išvaizdą: Chloe šortai, 521 USD; matchesfashion.com. Vince sandalai, 295 $; nordstrom.com. Babatono liemenė, 245 dol.; artizia.com. “Topshop Unique” marškinėliai, 180 dolerių; net-a-porter.com. Jules’as Smithas, $ 98; shopbop.com. Mansur Gavriel krepšys, 1050 dolerių; mansurgavriel.com.

1. Ilgis yra raktas batų pasirinkimui. Šortai niekada netinka biure, bet ilgiau tavo ilgai-ish Šortai yra aukštesni kulnai, kuriuos galėtume rekomenduoti. Saugus statymas bet kokiam inseam? Kieta pėdų sandarių pėdų pora su 1 “ar 2” kulnais.

2. Audinys turėtų būti išgalvotas. Jei jūsų biuras nėra aiškus, mes visada praleiskime džinsinio šorto darbą. Vietoj to renkamės storo krepinio audinio, vilnos mišinių ar atspausdinto žakardo. (Pagalvokite apie savo darbo darbo medžiagas ir eik iš ten.)

3. Struktūra padeda. Filmai, šilkiniai šortai visada atrodys daugiau miegamųjų nei salė, nesvarbu koks. Praleiskite elastingą juosmenį, bet kokį audinį ir visus drabužius-y dizainus. Pasiruoškite šortai su klostėmis ar struktūra, kad pridėtumėte lenkų ir profesionalų pasipriešinimą.

4. Kuo labiau jie atrodo kaip sijonas, tuo geriau. Šortai su aukštu juosmeniu ir “A-line” puošmena yra puiki galimybė biure, nes jie dažniausiai panaši į sijoną (ir netgi galite išmesti keletą žmonių iš savo šventyklos nuotykių trasos).

5. Tuck į viršų. Nesvarbu, ar tai yra kelnės, sijonai ar šortai, visada atrodysite daugiau su savo marškiniais.