Kaip atkurti iš blakstienos pratęsimų

Blakstienų priauginimo ciklas gali būti lyginamas su gelio manikiūro, kuris savaime suprantamas savaites, bet po to, kai jie eina savo kelią, didžiulis noras juos vėl gauti pergalioja pertrauką. Neabejotinai lengva suprasti, kodėl, manydami, kad ilgai bambai blaksmingas iki 5 savaičių, o naudojant blakstienų tušą nereikia, jūsų laikas praleisti pasiruošti smarkiai sumažėja. Ne tik tada, kai visi jie visiškai išnyko, kad tai, ką jie padarė jūsų natūraliam rinkiniui, suprato jums.

“Daugelis moterų patyrė blakstienas, kurios yra labai susilpnėję, trapios ir pernelyg pažeistos. Blakstienoms dedant stresorius, taikant pratęsimus ir naudojamą tipą, yra ir klijai”, – aiškina Sabrina Little, vyresnysis direktorius “Athena Cosmetics” rinkodaros ir produktų kūrimas. “Netgi dydis ir ilgis, kuriuos renkasi blakstienų priauginimai, atsiranda dėl traumos dėl sunkesnio atsparumo klijai ant individualių blaksnių. Kuo didesnis tūris ir ilgis, tuo didesnė galimybė sugadinti.” Pažymėta.

VIDEO: 10 geriausių blakstienos serumų rinkoje

SUSIJUSIOS: Blakstienų pratęsimų “Dos” ir “Don’ts”

Taigi, kaip vienas atsitraukia atgal po rinkinių rinkinių, be pertraukų nuo to, kas vyksta jų natūralių blakstienų? Paleiskite salono paskyrimą, o akyse atrodo kai kurie TLC. Mažai rekomenduojame būti švelniai švelniai prausdamas veidą, taip pat taikydamas minimalistinį požiūrį į jūsų akių makiažą. “Jūs norite, kad natūralios blakstienos įkveptų ir būtų pertraukos”, – sako ji. “Jei naudojate akių makiažą, pabandykite jį švelniai pašalinti vieną kartą namuose ir visada prieš miegą. Taip pat norėsite nenaudoti blakstienų, kad išvengtumėte nepagrįsto streso ar trapių blakstienos spaudimo.”

Virškinimo serumas, pvz., “Revitalash Advanced” (155 doleriai; nordstrom.com), kuris yra pripildytas peptidų ir biotino, gali padėti slaugyti juos sveikai ir sugrąžinti jų ilgesnį išvaizdą. Be to, jei planuojate grįžti į savo plėtinius po šios trumpos pertraukos, žinote, kaip ir tavo “Facebook” pora, kuri nuolat persijungia nuo to, kad esate kartu ir vyksta pertrauka. “Little” rekomenduoja naudoti serumą, kai kitą kartą būsite todėl jūsų natūralios blakstienos nėra pažeistos. “Tai gali padėti jūsų natūralių blakstienų ištiesti įtampą ir padėti kovoti su gedimu ir trapumu, nes tai daro pagrindą stipresnį”, – paaiškina ji. “Blakstienų priauginimas turi būti pašalintas kas 4 mėnesius, kad būtų galima nuodugniai išvalyti blakstienų liniją ir šiek tiek atsigauti natūralių blakstienų”.