Jūsų galutinė gaivinančių spuogų randus vadovas

Aknė Scar Treatment - LEAD
Getty

Marianne Mychaskiw

2016 m. Gegužės 25 d., 13.30 val

Panašu, kad išpūtimas nėra pakankamai erzina, kad ilgalaikis ženklas, kuris palieka ilgą laiką po to, kai jis išnyksta, visada pasirodė esąs net nemalonus. “Spuogų randus yra dviejų dalių problema – spalva ir tekstūra”, – teigia Los Andželo “Goodskin” klinika Lisa Goodman, PA. “Priežastis yra tiek daug galimybių spuogų randus korekcijos gydymo yra, nes thre yra skirtingų tipų spuogų randus, ir santykinis stipriąsias ir silpnąsias puses visiems būdams juos ištaisyti ir tobulinti”. Nors tamsios dėmės, kurios paliko po to, galų gale išnyksta savaime, mes gerai žinome, kad reikia sunaikinti juos už tai, kas atrodo kaip savaites, todėl mums reikia ieškoti alternatyvų, kad pagreitintų procesą..

“Dermabrasion” vis dar yra vienas populiariausių “Goodman” biuletenių metodų, susijusių su rando peržiūra, ir nors tai senesnis metodas, tai yra klasikinis priežastis. “Skirtingai nuo mikrodermabrazijos, dermabrazija naudoja sukamą deimantinį ratą, kad pašalintų dermos epidermio sluoksnį”, – paaiškina ji. “Yra daug mažesnė tikimybė prarasti pigmentaciją jūsų odai, palyginti su kitomis alternatyvomis, ir daug mažesni paraudimo langai. Aš nuolat jį įtraukiu į spuogų randus ir randą.” Naujesnis “Goodman” gydymas “Goodman” praktikuoja CO2 lazerį, kuris kartu su lazeriu naudoja anglies dioksidą, kad išgarintų odos sluoksnius, tačiau nepamirškite, kad šis gydymas bus šiek tiek ilgesnis nei dermabrazija.

SUSIJĘS: Ar galite sukurti toleranciją jūsų odai?

Jei tavo problema yra stemplės randai, ieškokite gydymo būdų ir produktų, kurie padėtų restituluoti kolageno gamybą. Jūsų geriausias pasirinkimas būtų lazeriai arba šviesos diodų veidrodėliai, naudojantys mėlynos ir raudonos šviesos. “Tai ne iš karto ir jūs turite siekti nuolatinio gydymo siekdami norimo rezultato, bet tai vienas iš mano mėgstamiausių odos veikimo būdų”, – aiškina Goodmanas. “Kai bandysite vietoje gydyti spuogų randą, oda jau yra kitokia, nei kitokia, tekstūra, taigi kartais jums reikia apsvarstyti, kaip gydyti odą kaip visumą, kad galėtumėte išlaikyti savo odos spalvą optimaliai pusiausvyrai tęstinumo tikslais.” Procedūros pradės kolageno gamybą, o laikui bėgant tie erzinantys ženklai pradės užpildyti ir sumaišyti su likusia jūsų oda.

Be rekomenduojamų gydymo įstaigoje, “Goodman” apibūdino keletą savo mėgstamų namuose esančių vaistų. Laikykitės slinkties, kad įsigytumėte kiekvieną iš jų, ir sužinokite daugiau apie produktus!