Jūsų “Balmain x H & M” kolekcijos strategija

Balmainija oficialiai įsteigta. Labai tikėtinas “Balmain x H & M” kolekcija paleidžiama 8 val. EST parduotuvėse ir internetu ketvirtadienį, lapkričio 5 d., Ir greitai tampa visų bendradarbiavimų kūrėjų bendradarbiavimu (kai kuriuose miestuose linijos jau pradėjo formuotis kaip anksčiau kaip vakar vakarą). Nesunku suprasti, kodėl – prekes pasidžiaugia tokiu pačiu dėmesiu, kaip ir beprotiškumas, ir beprotiška Oliviero Rousteingo patvirtinta didybė, kuri yra tiesa tikram dalykui, bet be tūkstančių dolerių kainų žymos. Ir dienos pabaigoje, kas gali atsispirti prisijungimui prie “Celebrity” “#BalmainArmy”, tikrai? 

Tačiau, norėdamas gauti savo rankas ant tos spindinčios smaragdo žalsvos suknelelio Kendall Jenner, ar pagražinto negabaritinio šlepetės (ar ko nors kolekcijoje, tiesą sakant), nebus lengva. Turi būti sukurtas žaidimų planas, nesvarbu, ar esate apsipirkęs internetu, ar IRL. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip įsigyti kolekciją, kol viskas bus išparduota.

SUSIJĘS: žr. Kendall Jenner, Gigi Hadid, ir Karlie Kloss Walk the Balmain x H & M bokšto šou

JEI JŪSŲ PARDUOTUVĖS…

Line Up Early

Prieš pradedant į chaosą, svarbu suprasti “H & M” prekybos taisykles ir apribojimus. Pirmieji 420 žmonių eilėje bus suskirstyti į 30 grupes (iš viso 14 grupių). Kiekvienai grupei bus paskirta spalva (atvykus gaunate apyrankę), kuri atitinka tam tikrą laiko tarpą. Jei norite išrinkti gabalus, geriausia būti tarp pirmųjų 420. Po to parduotuvė atidaroma visuomenei, kurioje neišvengiamai atsiras entropija.. 

Sukurkite Buddy sistemą

Jokiu būdu nepasieksite, turėsite palaukti eilėje ir galbūt naktį. Įdarbinkite draugą, kad liktumėte kartu su jumis arba žetonų komandą, ir pakaitomis keiskite, kad nebūtų miega. Vienintelis įspėjimas: kas pasieks paskutinį kartą, bus atsakinga tik už visus. Jums nebus leidžiama taupyti dėmių.  

Įsimenkite “Lookbook”

Jums reikės tik 15 minučių apsipirkti. Išsiaiškinkite, ko norite anksčiau, kad galėtumėte patraukti gabalą, kai pamatysite jį. 

Žinok savo dydį

Tai svarbu: galite pirkti tik du tokio paties stiliaus. Tai reiškia, kad turėtumėte išsiaiškinti savo dydį (ir jūsų draugų dydžius, jei juos perkate), kad išvengtumėte viršijimo. 

Jūs galite grąžinti arba pakeisti daiktus (originalios būklės), kurias perkate parduotuvėse iki lapkričio 8 d., Su čekiu, originalia mokėjimo forma. Po to grąžinamosios išmokos bus išduodamos kaip parduotuvės kreditas. Priedai nėra grąžinami. 

JEI BUVO ONLINE…

Pažymėkite puslapį

Įsitikinkite, kad hm.com/balmain yra atvira ir paruošta iki 8:00 EST. 

Pay As You Go

Kai radote norimą prekę, nedelsdami nusiųskite ją į kasą. Jei laukiate, kol užpildysite savo krepšelį su viskuo, ko nori, tikėtina, kad kai kurie gabalėliai bus išparduoti iki mokėjimo laiko. Taip pat svarbu pažymėti, kad galite įsigyti tik vienas stilius vienam asmeniui. Tai reiškia, kad negalite nusipirkti dviejų vienodų daiktų. 

Galite grąžinti arba pakeisti prekes (originalios būklės), įsigytas hm.com originalioje mokėjimo formoje, pašto dėžutę per tris dienas nuo paketo čekio. Priedai nėra grąžinami. 

Pradėkite šildyti pagrindinį įvykį peržiūrėdami “Balmain x H & M” žiūroną. Sėkmės!