Ar naudojate valymo vandenį tinkamu būdu?

Aš pripažinsiu, kad valymo vandenų sąvoka paliko mane nustebinti, kai buvau pirmą kartą pristatytas. Panašiai, kaip skamba, jie atrodė ne taip paprasti, kaip putos, kremai ir geliai, kuriuos jūs švelniai patrinkite ant veido (tikimės, kad sulfatų neturėsite), ir nusiplaukite drungnu vandeniu. 

Ar turėčiau nuplauti šią medžiagą po? Ar man reikia dvigubo valymo? Ar tai tikrai atliks darbą arba turėsiu nelaimingą zitų grupę ant mano smakro, kad ryte įrodytų priešingai?

Visi teisingi klausimai? Man pasisekė išsiaiškinti tai be per daug klaidų, bet visada reikia daugiau išmokti, kai kalbama apie odos priežiūrą, ir kadangi prevencija šioje kategorijoje yra pagrindinė, aš kreipėsi į pro, norėdamas sužinoti, kaip naudoti valymą vanduo teisingai, palei dekatus dėl bendrų klaidų, kurias galėtumėte padaryti. 

Prieš pradėdami naudotis taisyklėmis, kurių reikia norint žinoti, pasakykite apie šio produkto naudojimo privalumus. Pasak dermatologo dr. Debra Luftmano, vienas iš privalumų, susijusių su valymo vandens naudojimu, yra tai, kad jie paprastai būna švelni ir drėkina. Mano asmenine nuomone, po to, kai vieną kartą naudoju savo dvigubą valymo procedūrą po naktinio drėkintuvo, aš suradau, kad mano oda yra kur kas mažiau stora ir nepatogu.

Kitas premijas? Dr Luftman sako, kad iš tikrųjų visi odos tipai gali gauti naudos – riebi, sausa ir derinys! 

SUSIJĘS: Kaip nustatyti jūsų labiausiai erzinančius nepatogumų problemų

# 1 Neplaukite vandens iš čiaupo

Dauguma valymo vandenų, ypač miltelių vandenys. yra skirti naudoti vietoj valiklio + H2O padėties. “Mieliarinio vandens, ypač paprasto odos priežiūros mikroelementų valymo vandens, grožis yra tai, kad, nuvalydamas vandenį ant odos su medvilnine apvalkale (arba įtrauktu į valytuvą), odos drėkinimas faktiškai padidėja, kai valomi ir šalinami makiažas”, – aiškina Dr. Debra Luftman. 

# 2, bet jums gali prireikti dvigubo valymo

Gerai, tu žinai, kaip mes tik sakėme, kad neplaukite? Jei dėvite daug makiažo ar daug vandens atsparaus makiažo, o valymo vanduo nejaučia jo, galite pridėti kito valymo priemonę į savo įprastą AKA dvigubą valymą. Dr Luftman siūlo naudoti odai būdingą valiklis nuo aliejaus, kad tikrai išgėrtų odą. 

# 3 Jums reikės medvilnės dėklo

Nors valantis vanduo padės atsikratyti bet kokio veido ant veido, vis tiek reikia jį pašalinti kažkuo. Pasirinkite žiedinius medvilninius kilimėlius ar net rankinę rankinę, tačiau įsitikinkite, kad pastaroji yra švari! 

Reikia pirkinių pasiūlymo? “Simple Micellar Water” ($ 6; walmart.com) yra klasikinis, išbandytas ir tikras, o “Garnier Micellar Water” ($ 7; target.com) yra pranašesnis už vandeniui atsparų makiažą. Taip pat yra “Bioderma Cleansing Water” (13 dolerių; jet.com), jei norite savo supermodelą patvirtinto produkto savo gyvenime.