“Zosia Mamet” poros “Sheer” blūza ir “Black Bralette” su “Boyfriend” džinsais

“Zosia Mamet” švenčia artėjančią vasaros pabaigą ir puikią paskutinę įprastą šiltą orą.

Trečiadienį Merginos žvaigždė Niujorko “Waverly Inn” nugriovė privačią vakarienę, skirtą Rebecca Taylor “La Vie” linijos paleidimui švęsti, o jaunoji žvaigždė pavogė apšvietimą, kuris buvo lygus dalimis atsitiktinis ir elegantiškas.

The Mad Men aliuminiui nulenkiamas odą grožęs baltas nėrinių apykaklės viršus, kurį ji nešioti ir prisirišusi prie apatinio stiliaus, retro stiliaus. Po vasaros mygtuko paspaudimu 28 metų aktorė dėvėjo juodą trikampį bikini viršūnę kaip braletą ir iš naujosios linijos suporavo išvaizdą su dideliu juostos džinsais. Ji užbaigė savo ansamblį su ryškiomis raudonomis sandalų platformomis, paprastomis karolių grandinėmis ir žiedais. Tamsi lūpdažis traukė atrodo kartu.

Prekės ženklas šventė naują džinsinio ir apatinio trikotažo kolekciją su romantiška sodo pavažiave, kurią kartu su “Shopbop” gamina plytų sienos, degustacijos meniu ir alyvuogių lapų girliandas. Renginyje dalyvavę svečiai atrado rožinį šampaną ir “Waverly Inn” limonadą viduje “Atrium” valgomajame su gaivinančiu motyvu.

Zosia Mamet x Rebecca Taylor - Embed
Mandagumas

SUSIJĘS: Zosia Mamet ir Julia Garner “Cheer on Jason Wu” “New Gray Jason Wu Collection”

“La Vie Rebecca Taylor” kolekciją galės įsigyti “Rebecca Taylor” parduotuvėse ir shopbop.com parduotuvėse..