Zosia Mamet atskleidžia tai, ką mėgsta filmuoti Japonijoje mergaitėms

Kai kalbama apie mūsų mėgstamiausius televizijos laidas, kantrybė nėra būtent mūsų stipriausia dorybė. Mes aktyviai skaičiuojame dienas iki 5-ojo sezono premjeros Merginos –Tai planuojama 2016 m. vasario 21 d., FYI – ir tuo metu, kai “teaser” padarė padėti palengvinti kai kuriuos laukus, mes norėjome daugiau. Laimei, Zosia Mamet, žvaigždė, kuri vaidina mielai prašmatnų Shoshanna, davė mums keletą “behind-the-scenes” intel, kad mes taip desperatiškai reikia.

4 sezono pabaigoje Shoshanna priims darbo pasiūlymą Tokijuje, bet ar ji iš tikrųjų pateks į Japoniją penktame sezone? Akivaizdu, taip. Ketvirtojo #MissAdventure epizodo atrankoje Mamet atskleidė, kad filmas “Kate Spade” Niujorko mini filmas atrodė “karštinės svajonė”, nes ji ką tik nusileido N.Y.C. po to, kai Tokijo sūkurys šaudys.

Susiję: Žiūrėti Lena Dunham šokių, kaip niekas žiūri į mergaitės sezonas 5 Teaser

“Tai buvo Crazy – mes iš esmės nufotografavo indie filmą per 11 dienų Japonijoje. Tai buvo bananai, bet tai buvo tikrai nuostabi “, – sako Mamet apie ją pirmą kartą šalyje.Mūsų pirmoji diena ten, mes šaudėme nesąžiningus metro Shibuya. Aš buvau su šia įgula, kurios aš septynerius metus čia gyvenau šioje užsienio šalyje, ir mes patyrėme partizaninį šaudymą istorinėse Tokijo vietose. Tai buvo tikrai ypatinga ir beprotiška, ir mes atrodė, ar mes ketiname areštuoti? “

Tačiau pasekmės buvo mažiau nei malonios. “Tai 14 valandų skrydis su 13 valandų laiko skirtumu”, – sako ji. “Mano kūnas buvo labai supainiotas”.