Zoë Saldana paaiškina “Kodėl mano vyras pasiėmė mano pavardę” “InStyle” liepos mėnesio numeryje

In StiliujeLiepos mėnesio klausimas, susijęs su žvaigždute Zoë Saldana, ne tik atveria žmoną, motiną ir aktorę, bet ir atsiprašo apie savo vyru Marco Perego progresyvų sprendimą imtis ji pavardė. Praėjus beveik dvejiems santuokos su profesionaliu futbolininku, tapusio dailininku (ir nuoširdžiai pasveikindamas garbingą dvynių berniukų grupę pasaulyje), “Saldana” pagaliau parodė, kad “Perego” netradiciškai pasirinko po jų susivienijimus 2013 metais, nepaisant jo žmonos abejonės.

“Aš bandžiau iš to pasikalbėti”, – sako ji Stiliuje. “Aš jam pasakiau:” Jei naudosi mano pavardę, jūsų bendravimas su menininkais, jūsų lotynų bendruomenės vyrų, pasauliu “. Tačiau Marco žiūri į mane ir sako [ji iškelia mielą itališką akcentą]: “Ačiū, Zoë, aš nesuteikia lapo”.

SUSIJĘS: “Zoë Saldana” dalijasi miela dvigubai, juokiasi tėčiu Marco Perego šokių judesiais

36 metų žvaigždė paskatino diskusijas dėl šio klausimo ir paėmė į savo “Facebook” puslapį, kad pateiktų bendrą pareiškimą su savo vyru:

Tėvai, sūnūs, broliai, vyrai visur: tavo palikimas nebus numirtas, jei paimsi savo partnerio pavardę, arba ji laikosi jos. Man buvo sužinota, kad mano pastabos dėl mano santuokos sukėlė tam tikrą dėmesį. Aš jaučiau didžiuotis, kad mano vyras nusprendė mano pavardę paimti kaip savo … ir aš. Aš dalinosi savo abejonėmis su juo, kai jis man pasakė apie savo sprendimą, jis ne tik sakė: “Aš nesuteikiu shheeeetttt !!” (su labai stipriu italų akcentu !!), jis taip pat manęs paklausė: “Kodėl ne? Ką tu bijoji? “Ir tai man įdomu … Ką aš taip bijoju?

Kodėl taip nustebinančiame, šokiruojančiame, įdomu, kad vyras imtųsi savo žmonos pavardės? Moterims niekada nebuvo klausiama, ar tai gerai, kad jie atsisakytų savo vardų – kodėl tai daro naujienas?

Vyrai, jūs nebeleisite egzistuoti, paimdami partnerio pavardę. Priešingai – tu būsi prisimenamas kaip pasikeitęs žmogus. Žinau, kad mūsų sūnūs pagarbins ir žavisi savo tėvu, nes jų tėvas vadovaujasi pavyzdžiu.

Ponai, aš paprašysiu jums galvoti už dėžutės ribų – išimkite dėžutę iš viso. Leiskite iš naujo apibrėžti vyriškumą. Tikrasis “vyras” veda šalia jo partnerio. Tikras vyras priima savo mirtingumą. Tikras žmogus pripažįsta, kad nieko negalima padaryti atskirai.

Tikiuosi, kad “šurmulys” už šią temą yra ne tik garsai, bet ir mūsų įkvėpimas ieškoti ir pamatyti, kas yra tikrai svarbu.

Pradėkime nuo to, kai išleisime tam tikrus apribojimus, kuriuos paveldėjome iš praeities, ir sukursime naują kelią.

Su meile,

Zoe ir Marco

Savo interviu su “Saldana” ji taip pat kalba apie tai, kaip motinystė pakeitė santuoką, kaip ji žiūri į savo kūną po nėštumo ir apie tai, kaip svarbu būti “tikru” žmogumi.

Zoe Saldana - Lead
Paul Maffi

Norėdami pamatyti visą “Zoë Saldana” funkciją, pasiimkite liepos mėnesio numerį Stiliuje, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui birželio 12 d.

Susijęs Vaizdo įrašas: “Zoë Saldana” priima mus už savo “InStyle” viršelio šaudymo scenos