“Zendaya” patarimas puikias antakius? “Sulenkite pincetas!”

Antakiai gali sugadinti ar pažeisti išvaizdą, o “Zendaya” aiškiai žino jų galią. Nors ji dabar yra gana tobula, visada tai ne visada.

“Pirmą dieną septintojo laipsnio aš nuėjau, kad mano antakiai vaškuotų, o ponia mane pakėlė”, – sakė žvaigždė Stiliuje neseniai aplankius biurus. “Jie buvo ploni – vienas buvo apskritas, o vienas buvo kvadratas. Niekada vėl! Nuo to momento aš padariau savo antakius.”

Nuo to laiko “Zendaya” turi savo užpildymo metodą ir tikisi, kad Kelley Baker išlaikys savo formą. “Man patinka mano antakiai didelės ir storos”, – priduria ji. “Kelly gavo mano antakius dar tobulesnę, todėl dabar aš turiu ką nors nuosekliai eiti, kad aš nesielgčiau, kad ir toliau tai daryčiau, nes tai skausmas prie užpakalio”.

Jos patarimas savo jaunesniems gerbėjams, norintiems pakeisti savo arkas? “Uždėkite pincetas! Aš buvau ten”, – sako ji. “Negalima jų paliesti, palikite juos kuo ilgesnį ir puikus, kaip galima ilgiau, ir eikite į reikiamą žmogų, kuris jūsų akių nenorės”. Mes norėtume, kad sekmadienis galėtume tą dieną sugrįžti.

NUOTRAUKOS: Dešimtmečio antakių formų istorija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 12