“Zendaya Just Nailed” penki siaubingi pasirodymai vienoje dienoje

Kaip jums prasideda diena po aušros ryto nominacijų “Auksinio glodo”? Žinoma, aukso švyti. Stiliuje“Zendaya”, “Zendaya”, pateko į pirmadienio rytą Niujorko gatves, tarsi ji būtų ant podiumo, pasivaikščiojusi po miestą penkiais apsvaiginimo žvilgsniais per vieną dieną.

Po jos filmo, Didžiausias šovėjas, suskubo tris nominacijas, ji išėjo į Giuseppe di Morabito aukso kailio suknelę, metalo Paul Andrew stilettos kulnai ir palmed Bieber-Davis aukso maišą. “Mano paties GOLDEN GLOBE”, “Zendaya” stilistikas, “Law Roach”, “Instagram” aukso spalvos žvilgsnis užfiksavo ją, kuris taip pat parodė jai šviežią makiažo švytėjimą. Tai buvo tik “starlet” NYC stiliaus šou pradžia.

Zendaya 1211 Outfits - Embed - 2
Mireya Acierto / “Getty Images”

SUSIJUSIOS: Štai įrodymas, kad Zendaya yra tas tipas, kuris jums pasakys, yra kažkas jūsų dantis

Po to, kai jis suformavo savo išvaizdą Šiandien, “Zendaya” atnešė daugiau spalvų atspalvių, nes ji paslydo į gyvą, oranžinę, polka-dot Mary Katrantzou suknelę, suporuotą su atitinkančia striuke ir “Casadei” siurbliais. Tai buvo dar vienas tinkamas spaudos dienos pasirinkimas, nes ji kalbėjosi apie savo vaidmenį trapecijos menininke fantazijos spindulyje.

Zendaya
Raymondo salė / “Getty Images”

Trečiadienio rytą išvaizda ji išlaikė minkštus garbanotes, nusigręžusias į šoną, ir velkdavo dar vieną drąsų išvaizdą be vargo. Šį kartą Zendaya pasivaikščiojo palei “Stella Jean” viršutinę viršutinę dalį, įstumta į didelės apimties oranžinę ir rožinę “Monkey Art” sijoną iš prekės ženklo, kad ji atrodytų Live! su Kelly & Ryan. Užuot pakeitę savo smūgius, ji sukrėtė tuos pačius “Casadei” siurblius, kuriuos ji padarė su antruoju aprangu, kuris tą patį papildė taip pat..

SUSIJĘ: 12 iš “Zendaya” mėgstamų daiktų

Zendaya 1211 Outfits - Embed - 1
MediaPunch / Bauer-Griffin / “Getty Images”

Vėliau tą pačią dieną aktorė trokšta atšaldyti Niujorko tempą be rankovių ansamblio. Ji išėjo iš šviesiai mėlynos gėlių Chloé jumpsuit, kurią ji suporavo su šviesiai rudos odos liemeniu iš dizainerio ir koordinuojančio Pierre Hardy pasvirusių batelių. 

Zendaya 1211 Outfits - Embed - 2
Mireya Acierto / “Getty Images”

Zendaya baigė savo dieną labai šventu išvaizda. Rožė suprojektavo žvaigždę žaižiančiame žaliame dvyniagėlyje Marni paltai, kuriai buvo pasiūta žandikaulis. Ji baigė išvaizdą su juodomis megztinėmis Casadei batai. 

Pasižiūrėk 5 Šventinis “@marni” ir “@casadeiofficial” #syledledbyLAW #fLAWless

Raštas, kurį įstatymas Roachas (@luxurylaw) pasidalija

Negalime palaukti, kol pamatysime, ką ši madizė nešioja ant “Auksinio gaublio”!