Zayn Malik atskleidžia jo ir Gigi saldus slapyvardžius

Šį savaitgalį paskelbtame interviu Zayn Malik gavo realų “Sunday Times” stilius, atveria viską nuo jo kovos su nerimu ir valgymo sutrikimu iki jo žavių santykių su Gigi Hadidu – iki jų ypatingų pravardžių, kuriuos jie turi vieni kitiems.

“Aš vadinu ją Gee, ji vadina mane Zee”, Malik atskleidė: “Taip pat yra ir kitų slapyvardžių, bet aš juos išlaikysiu”. (Praėjusios savaitės metu Gigi vaizdo interviu “Zee” metu mes sužinojome, kad du žmonės taip pat paprastai vadinsis “kūdikiu”. Jis taip pat kalbėjo apie sugadintą sklypą, kurį jis sukūrė, kad nustebino savo mylimą, kai ji buvo Paryžiuje. “Ji nežinojo, kad atvyksiu”, – sakė jis. – Aš atėjau į kambarį, kad pabėčiau į duris … Tačiau mano numeris pasikeitė į europietišką savo telefoną, todėl tai nebuvo daug nustebino galų gale. Ji grojo kartu su ja. “

VIDEO: “Gigi Hadid” ir “Zayn Malik” “Cutest” poros akimirkos

 

Kalbant rimčiau, toje pačioje sesijoje Zaynas patvirtino, kad jis yra kur kas geresnėje vietoje emociniu požiūriu nei tada, kai jis suskirstė kelius į vieną kryptį 2015 metais. “Aš neturiu jokių nerimo problemų”, – paaiškino Malikas. “Tai buvo kažkas, su kuo susidūriau grupėje”.

Dainininkės vieša paslaptis apie jo psichinės sveikatos problemas aiškiai padėjo daugeliui gerbėjų susidurti su savo demonais. “Žmonės tai matė stiprybę, ir jie, atrodo, nesitikėjo, kad tai iš vaikino, bet jie tikisi iš moters, kuri man yra beprotiška. Mes visi esame žmonės. Žmonės dažnai bijo pripažinti sunkumus, bet aš Nemanykite, kad turėtų būti kova su viskuo, kas yra tiesa “.

SUSIJĘS: 9 dalykai, kuriuos mes ką tik išmokome apie Zayn Maliką, dėka Gigi Hadido

Na pasakė, Zee.