Zach Galifianakis palankiai vertina Baby No. 2 su žmona Quinn Lundberg

Zach Galifianakis oficialiai turi keturių šeimą. The Krepšiai 47-erių žvaigždė ir jo žmona Quinn Lundberg pasveikino savo antrąjį vaiką.

Žmonės ataskaitos, pagrįstos gimimo liudijimu, Pagirios žvaigždė dabar yra tėtis berniukui, vardu Rufusas Emmanuelis Lundbergas. Nepaisant to, maži vaikai nebuvo atostogų nustebimas privačiai pora. Rufas iš tikrųjų gimė lapkričio 7 d. Los Andžele.

Galifianakis ir Quinn taip pat yra tėvai 3 metų sūnui, kurio vardas vis dar nėra viešai atskleistas. Aktorius net laukė atskleisti, kad tigio lytis iki metų po jo gimimo (nenuostabu, nes dar nėra oficialiai pranešęs apie Rufuso gimimą). “Mes turime berniuką!”, – sakė jis per 2014 m. Pasirodymą Tonight Show vaidina Jimmy Fallon, pridurdamas: “Aš manau, kad tėvystė yra tik didžiausias dalykas, tai tikrai yra”.

SUSIJĘS: Nereikia tikėti, kiek Zach Galifianakis ir Tai Celebrity Look Alike

Nors “Thesp” yra žinomas kaip privatus privatus gyvenimas, jis taip pat atsiskleidė po savo sūnaus, pasakęs Conan O’Brienui, kad jis yra “griežtas” tėvas, sėdintysis Conan anksčiau šiais metais.

“Jis yra 2 ir dabar aš turiu jam griežtą pratybų tvarką”, – jis juokavo. “Kai jis išeina iš lovelės, jis iš karto iš karto sulaukia 50 išpuolių. Tikras 2 metų amžiaus gerimas ir įrodymas, kad jis gali išjudinti kitus 2 metų senumo pirštus, yra tikrai svarbus”.

Mažiausiai Rufas visada galės pasikliauti savo didžiuoju broliu, kad jį apsaugotų.