Yolanda Hadid Coyly adresai Bella ir Drake santykių statusą

Pirmadienį, kai Bella Hadidas giedojo savo 21-mečio gimtadienį, tapo aišku, kad per pastaruosius metus daug pasikeitė dėl supermodelio. Nepaisant daugybės kilimo ir tūpimo takų pasivaikščiojimų ir grožio sutarties su Bulgari, Hadidas, matyt, perėjo iš vienkartinės meilės “Weeknd”, bent jau pagal modelio mamą Yolanda. 

Išvaizda Žiūrėti, kas atsitiks gyventi su Andy Cohen antradienį, buvęs Nekilnojamas namų šeimininkės Beverly Hills žvaigždė išdrįso į dukters pažinčių gyvenimą (kind of).

Priimančioji kreipėsi į “The Hills” hitmaker naują mergina, prašydama trys mama: “Ar Bella rūpinasi, kad The Weeknd su Selena Gomez?”

“Manau nebėra, – atsakė ji.

Ir nors ginčytinas meilės trikampis gali būti senovės istorija, pokalbių šou “emcee” greitai pakomentavo labai naujausią raidą, ty gandas, kad Nike spokesmodel gali būti susipažinę su reperiu Drake, po to, kai šampanas Papi tariamai finansavo visą savo gimtadienio bashą.

����

Bella Hadido (@bellahadid) bendrai paskelbta nuotrauka

“Ar tu juokauji, ką čia mes darome?” Hadid atsakė, juokdamasis.

Koenas prispaudė ją, paaiškindamas: “Praėjusį vakarą jis išmetė didelį 21-osioms gimtadienio vakarą!” Yolanda nusprendė žaisti koją. “Jis padarė? Iš tikrųjų? O aš to nežinojo”, – atsakė ji, kaip teigė priimančioji, “Tu buvo ten!”

Galiausiai ji leido: “Aš turiu omenyje, kad jie yra draugai”, kai tiesiogiai klausia apie savo jauniausio dukters santykius.

Mes sustojame!