Įžymybės prarasti per Meryl Streep yra penktadienio nuotaika

Ah, Meryl Streep. Mes nesame tikri, ar mes norime būti jai, tuoktis už ją ar reikalauti, kad ji taptų mūsų pripažinta mama.

Tai birželio 22 d., Kuris gali atrodyti kaip įprasta senoji diena, bet turėtų tai padaryti tikrai būti nacionaline šventė, nes tai yra legendos 69-asis gimtadienis. 

“Streep” ekrano talentai ne tik atspindi išgalvotas trofėjus (nors ji turi daugybę tų, kurie yra tarp 3 Oskarų, 2 BAFTA, 8 Auksinių Globų, 3 Emmys, 2 SAG Awards, sąrašas tęsiasi ir vėl), taip pat akivaizdu kaip jos kolegos žvaigždės, atrodo, neapsimoka, kai susiduria su ja.

Atsižvelgiant į ypatingą Streep dieną, pasimėgaukite akimirkomis, kai net Oskarą laimintys aktoriai negalėjo užmaskuoti savo malonumo.

Kelly Clarkson

Kai Kelly Clarkson kalbėjosi su kolega Amerikos dievaitis-Er Ryan Seacrest 2018 m. “Auksinio gaublio” raudoname kilimo dangtelyje, ji buvo visiškai išmesta, kai pastebėjo, kad Streep atsitiktinai pasivaikščiojo po akies kampu.

“O, mano dievas, tai Meryl,” ji sušuko, prieš pradėdama kovoti su aktoriumi. “Ar galiu susitikti su tavimi? Aš esu toks gerbėjas!” Ji pasakė. “Aš jus pagarbinou, nes man buvo 8.”

Tiffany Haddish

Kai Tiffany Haddish pastebėjo Streep dėl “Oskarų” raudono kilimo, ji neleido nieko atsikratyti, įskaitant raudonojo kilimo lyno barjerus. The Mergaičių kelionė aktorė tiesiog sukrėtė save per kliūtis, kad jos iš anksto parengti planai būtų išpildyti.

“Aš laukiu susitikimo su Meryl Streep ir paprašiau jos būti mano mama”, – sakė ji anksčiau.

Misija įvykdyta.

Vanessa Hudgens

Hudgens gali būti šventė save, bet tai nesukelia jos imuniteto “Meryl” ventiliatorių piktybėms. Ji praktiškai ištirpė, kai pamatė Streep backstage Ellenas DeGeneresas parodyti, ir ji skubiai perteikė visą susitikimą su Elne.

“Ji tiesiog tokia nuostabi,” Hudgens spindėjo. “Ji yra tokia graži, kad ji puoselėja. Ji tiesiog spinduliuoja šviesą, meilę ir talentą. Ji nuostabi!”

SUSIJĘS: 6 Įžymybės, kurios niekada nebuvo buvusios į metą galą, įskaitant Meryl Streep

Kada šauneris, DeGeneres pristatė Hudgensą su kavos puodeliu Streep panaudojo užkulisius, ir tai buvo per daug Hudgens.

“Aš niekada neplaukiu!” Ji juokėsi.

Zoë Kravitz

Ji gali būti “atvėsti”, bet Kravitzas negalėjo jaudintis, kai buvo paskelbta, kad “Streep” prisijungs prie savo pasirodymo Big Little Lies.

“Aš vis dar labai sunku pasakyti, kad Merylis pirmajame, kaip tik jos vardas”, – sakė Kravitzas Pramogos Tonight savo filmo premjera Dvyniai. “Aš turėjau pietus su mesti ir Meryl, ir aš vis dar negaliu to padaryti. Meryl Streep, jūs, vaikinai, Meryl f-King Streep!”

Gina Rodriguez

Netgi Rodriguezas žinojo, kad praėjusį sausio mėnesį jis nebuvo “šaltas”, nes susitiko su “Streep” dėl 2017 m. “SAG Awards” raudono kilimo. Savo gynyboje Streep fotobombedė, kol ji “prarado [savo] šūdą”, o tai yra gana suprantama, jei paprašysi mus.

Tai buvo apie 3 sekundes, kol aš neteko savo šūdas. Meryl, ačiū už fotobombą. Mano šūdas dabar yra oficialiai pamestas.

Gina Rodriguezo (@hereisgina) bendrai paskelbta žinia

SUSIJĘS: Žiūrėkite Meryl Streep kaip Nicole’o Kidmano “Motinystę” Big Little Lies

Jennifer Lawrence

Meryl Streep and Jennifer Lawrence embed
Kevin Winter

Jie galėjo kartu pasidalyti garsiu savaiminiu drauge, tačiau Lawrence vis dar gavo žvaigždžių akyse Streep akyse. Pagal Metro, Lawrence’as prisipažino, kad prieš keletą metų “Stalkėjo” “Streep” ir, sąžiningai, mes niekada nesusijęme su ja.

per GIPHY

“Visą naktį žiūrėjau į Meryl Streep ir sekajau jai, gėriau ir stebėjausi, kaip ji šliauja”, – sakė ji. “Atsiprašau”.