Winona Ryder, Sofia Coppola Prisijunkite prie Marc Jacobs “Star-Studded” kampanijos

Marcas Jakobsas tai padarė dar kartą. Nuo gegužės garsaus dizainerio pamažu pristatė įvairias įžymybių spokesmodelius, kurie pasirodė 2015 metų rudens kampanijoje, ir jis dar neužbaigė!

Daiktai, kuriuos pradėjo “Cher”, prie kurio prisijungė Willow Smith, “Red Hot Chili Peppers” lyderis Anthony Kiedis ir jo septynerių metų sūnus Debi Mazaras. Ir šią savaitę jis atskleidė, kad Winona Ryder ir režisierė Sofija Coppola prisijungs prie šio labai stilingo gaujos.

Kaip įprasta, jis paskelbė “Instagram” pranešimą su savo naujausių muzikos nuotraukomis. Jis pasidalijo dviem nuotraukomis Ryderio, fotografu David Simsu. Pirma, aktorė čiulpia kopėčias, dėvi ilgą, dekoratyvų juodą sluoksnį su nelygiu bobu:

Winona ir aš buvome draugais jau 15 metų. Ji pirmą kartą pasirodė mūsų kampanijoje 2003 metais. Čia ji yra tokia graži ir unikali, kaip David Sims fotografavo mūsų rudenį / žiemą.

Marc Jacobs (@ themarcjacobs) paskelbta nuotrauka apie

SUSIJĘS: “Cher” – žvaigždė “Marc Jacobs” kampanijoje

Jokobsas ir Ryderas buvo draugais jau daugiau kaip 15 metų, jis parašė nuotraukoje parašą, o dizainerio Jakobso modelis pirmą kartą nebuvo modelis – ji pasirodė 2003 m. Kampanijoje. Antrame poste ryderis, atrodo, smagiai žavisi laukiniais plaukais ir saulės akinių nuotakais.

Kitas fantastiškas portretas, kurį padarė Davidas Simas, “Winona Ryder”. Aš myliu savo išmintį, energiją ir, be to, yra puikus talentas, ji yra puikus draugas!

Marc Jacobs (@ themarcjacobs) paskelbta nuotrauka apie

Ir nepamirškite apie “Coppola”: Jacobs “nutekėjo” nuostabų profilio portretą, taip pat Sims, iš Prarastas vertimas direktorius:

 

Marc Jacobs (@ themarcjacobs) paskelbta nuotrauka 2015 m. Birželio 29 d., 17:04 PDT

 

Jacobs, žinomas Coppola nuo 1992 m. Ir įtraukęs ją į daugelį savo kampanijų, parašė ilgą antraštę apie savo santykius su ja. Kai jis buvo žinomas kaip Marco Jokūbo mūza, jis rašė: “Ne tik aš pribloškiau, kaip ji atrodė, jos stiliaus jausmas buvo manęs atkreiptas į jos elgesį, elgesį, gyvenimą, ambicijas ir kūrybiškumą … Ji atstovavo viską, ką aš esu nukreiptas į talentą, stilius, kūrybiškumas, unikali “vizija ir balsas”. “” Coppola “taip pat vadovavo komercijai” Jacobs “kvepalams,” Daisy “.

Didelis klausimas yra tas, kurios šventės ateityje prisijungs prie šios kampanijos?

NUOTRAUKOS: 16 Holivudo tėvų ir jų vienodai žinomų dukterų