Vykdykite šiuos 3 “Easy GIF” formatus “DIY Fall” “Hair Fan Trend”

Tūrinis plaukų ventiliatorius, galbūt vienas iš madingiausių kritimo “dos bandyti dabar. Šis unikalus tvistas iš paprasto ponytail pritraukia bet kokį klasikinį širdį į visiškai naują lygį. Laimei, šį kilimo ir tūpimo tako įkvėptą išvaizdą lengva pasiekti ir kilimo ir tūpimo taku. Norint veiksmingai atkurti išvaizdą, jums reikės kelių pagrindinių dalykų. Turite bobby smeigtukus, plaukų kaklą, dekoratyvinį plaukų smeigtuką ar baretą ir šepetėlį rankoje prieš pradėdami. Slinkite žemyn, jei norite išsamių žingsnių, kad sukurtumėte šį įdomų vaizdą savo.

Tikslas High GIF # 1 - Your Look
Sarah Balch už Instyle.com

1 žingsnis: Prieš pradėdami stilius, įsitikinkite, kad plaukai yra švarūs ir tiesūs.

SUSIJĘS: prisekite Pony Bun! Štai kaip gauti Victoria Beckhamo kilimo ir tūpimo tako išvaizdą

Tikslas High GIF # 2 - Your Look
Sarah Balch, InStyle.com

2 žingsnis: Apverskite plaukus aukštyn kojom ir patraukite į aukštą ponytail. Nors jūsų plaukai vis dar yra apversti aukštyn kojomis, išlyginkite zirkę ir nuplaukite bet kokius smūgius. Tvirtai uždėkite snukio petį su plaukais, esančiais virš galvos.

Tikslas High GIF # 4 - Your Look
Sarah Balch, InStyle.com

3 žingsnis: Traukite velvio veleno veleną į savo galvos pusę, šiek tiek virš ausies. Gaukite dar daugiau garsų, droždami zirkę į šaknis. Kai turėsite tūrį ir tekstūrą, užfiksuokite užpakalinį pėdkelnį tiesiai virš ausies su “Bobby” kaiščiais. Įtraukite unikalų akcentą, pridedant dekoratyvinę plaukų smeigtuką ar baretę virš bobby kaiščių. Nustatykite išvaizdą su plaukų laku.

SUSIJĘS: atlikite “Hair Twist”! Štai kaip gauti Chanel kilimo ir tūpimo tako išvaizdą