Viskas, ką tau reikia žinoti kovo mėn. Protestams dėl mūsų gyvais smurto

Studentai ir kiti visoje šalyje imasi didelių žingsnių žygiuoti į savo gyvenimą ir siekia šautuvų reformos po siaubingo šaudymo Floridos vidurinėje mokykloje Valentino dieną, kuri paliko 17 mirusiųjų.

19 metų Nikolas Cruz, kuris buvo ginkluotas legaliai įsigytą AR-15 šautuvu, nuvyko į savo buvusią vidurinę mokyklą, Marjory Stoneman Douglas High School, ir tą dieną tariamai nužudė mokinius ir mokytojus. Kadangi tautos siekia kito beprasmio, tragiško šaudymo, žmonės visoje šalyje stengiasi pakeisti.

Kovo 24 d. Vaikai ir šeimos pateks į Vašingtone, D.C., gatvėse, kad pareikalautų šaunamųjų ginklų smurto ir masinių šaudymų mokyklose baigimo protestu Kovas už mūsų gyvenimus. Renginį organizuoja ir vadovauja studentai, o palydoviniai žygiai taip pat vyks visoje šalyje (išsamią informaciją rasite jų Facebook puslapis).

Pasirodė, kad atostogaujantiems išgyveno Emma Gonzalez, Cameron Kasky ir Jaclyn Cori Elleno DeGenereso šou paaiškinti, kaip jie organizuoja žygį.

Kartu su “Parkland” moksleiviais žygiuoja daug garsių Holivudo veidų. Ariana Grande, Jennifer Hudson, Miley Cyrus ir Demi Lovato yra tarp dainininkų, kurie lankysis. “Jie stovės kartu su mumis ir eis su mumis, o jie yra keletas iš nedaugelio žmonių, kurie iš tiesų išvyksta ir sustiprina mus”, – sakė “CNN” atstovas “Parkland Shooting Survivor” David Hogg..

Georgeas ir Amalas Clooney ir Jimmy Fallon anksčiau paskelbė, kad norės prisijungti prie kovo, taip pat duoti dideles sumas už tai.

Palydovinės žygių metu taip pat bus įžymybė, ypač Los Andžele. Amy Schumer, Yara Shahidi, Connie Britton ir Olivia Wilde visi pasirodys kovo mėnesį “Mūsų gyvenime” L.A. ir atliks Charlie Puth.

“Mes esame liudininkai mūsų kartai, aktyviai susitinkame globalioje diskusijoje, reikalaujame įstatymų leidėjų veiksmų investuoti ir užtikrinti mūsų teisę į saugumą”, – sakė Shahidi pareiškime“Aš esu įkvėptas ir motyvuotas toliau dalyvauti veikloje, ir esu dėkingas, kad šį šeštadienį Los Andžele į Los Andželą šventuosius susitikimus” Už mūsų gyvenimus “prisijungsime, kad būtume solidarūs su mano bendraamžiais iš visos šalies, prašydami nutraukti smurto ginklą kada ir visiems laikams kenčia mūsų mokyklos ir mūsų bendruomenės “.

SUSIJĘS: Studentai ateina kartu protestuoti dėl ginklų smurto ir stumti įstatymų leidėjų keisti

Kovo mėn. “Mūsų gyvenimai” prasideda praėjus 10 dienų po nacionalinės mokyklos kovo 14 d., Kai tūkstančiai moksleivių palieka mokyklą 17 minučių, kad atsimintų Parklando šaudymo aukas ir siektų šautuvų kontrolės. Šis renginys buvo nepaprastai sėkmingas, su galingais vaizdais ir video klipais iš kiekvienos šalies dalies, protestuodamas prieš Kongreso neveiklumą po dar vieno mokyklos šaudymo.

// kaip pedagogas aš niekada nebuvo didžiuotis savo studentais. Jie surengė sėkmingą progą ir išgirdo savo balsą. Aš niekada neturėjau daugiau vilties šiai šaliai, kaip šiandien. Štai kaip atrodo demokratija. #NationalWalkoutDay #walkout #guncontrol #guns #schoolshooting #walkouts #walkoutday #school #publicschool #cmsd #Cleveland #Ohio

“Michael Thornburg” (@ thornburgcreative) pasidalijamas pranešimas

SUSIJĘS: Kodėl aš einu iš mokyklos ginklų saugos

Tai ne paskutinis protestas, kurį planavo mokiniai. Balandžio 20 dNeretai nacionalinis takas yra koordinuojamas per change.org penktadienį, balandžio 20 d., 19-osios Kolumbino šaudymo metinės. Studentų organizatorius reikalauja, kad studentai dėstytų oranžinę spalvą, išeitų iš mokyklos ir protestuotų internetu ir jų bendruomenėse, kad nacionalinė vidurinė mokykla išvyktų iš mokyklos.