Viskas, ką reikia žinoti apie rūpinimąsi savo nauja tatuiruotė

Kai kurie žmonės būtų nustebinti tai žinoti, bet aš esu šiek tiek priklausomas nuo tatuiruotės. Septyniai šiuo metu išsklaido mano kūną, ir aš planuoju šią vasarą pasiimti dar vieną kartą. Iki to laiko turiu daugiau nei 1000 JAV dolerių ir kelias valandas trukusio skausmo, todėl norėčiau įsitikinti, kad mano tatuiruotės ir toliau atrodytų kaip šviežios ir energingos, kaip tą dieną, kai juos gavau (bent jau seniai ir raukšlėtinai ir oficialiai nustojau rūpintis). Kad tai būtų įmanoma, turėjau tapti gydymo proceso ekspertu – žinoma, svarbiausia bet kokios tatuiruotės dalis.

Jei gausite šią teisę, jūsų tatuiruotė gali atrodyti puikiai ir ateinantiems metams – nereikalaujant, kad pakiltų. Norėdami pamatyti, ką aš turiu omenyje, patikrinkite savo mažojo undinėlio pusę (žemiau) Tai buvo didžiulis įsipareigojimas, bet aš vis dar patenkintas gatavu gaminiu daugiau nei metus.

Tatuiruotė Care - Embed
Naomi Driessnack for InStyle.com

Norėdami pasiekti panašių rezultatų, atlikite šiuos pagrindinius patarimus:

Palaukite, kol pašalinsite tvarsliavą.
Kai jūsų kūno menas bus baigtas, jūsų tatuiruočių meistras apsaugo sritį tvarsčiu (žinoma, po to, kai jums leidžiama fotografuoti). Nors patraukliai parodyti savo naują rašalą iš karto, geriausia jį laikyti dvi ar keturias valandas. Po to jūs galite leisti odai kvėpuoti (nebent jums nurodoma daryti kitaip).

SUSIJĘS: Jūs ketinate norėti šių Rihanna Designed Flash tatuiruotės, stat

Pasiruoškite šiek tiek užgesinti.
Kai pašalinsite tvarsliavą, tai nebus gražus akys. Oda bus žaliavinė, o jūsų tvarstis tikriausiai bus įmirkęs kraujo ir kūno skysčių mišiniu. Tai nebuvo iš tikrųjų su mano mažesnėmis tatuiruotėmis problema, bet didesnės mano šonkaulių ir pėdų gausiai šiek tiek, kuri iš pradžių mane išgąsdino. Nors tai gali būti purvinas, tai visiškai normalu. Jei patiriate tai daugiau nei porą dienų, tačiau turėtumėte susisiekti su savo tatuiruočių salonu, kad įsitikintumėte, jog nėra problemos..

Laikykis švarus.
Tatuiruotė užtrunka ne mažiau kaip dvi savaites. Norint išvengti perviršinio kirpimo ar infekcijos tikimybės, svarbu išlaikyti švarą per šį laiką. Kai tvarstis išjungtas, švelniai nuplaukite ją be skonio valikliu. Aš myliu “Dove Beauty Bar” naudoti jautrią odą (10 JAV dolerių už 8 barus; drugstore.com), tačiau taip pat galite įsigyti tokį rinkinį, kaip “Billy Prijaus” “Marked For Life” tatuiruotės priežiūros rinkinys ($ 40; ulta.com), kuris turi Tatuiruočių specifinis plovimas. Atlikite tai nuo trijų iki penkiasdešimt kartų per dieną ir išdžiovinkite audiniu.

Drėgnis yra raktas.
Drėkinamuoju agentu reikia pagreitinti gijimą. “Aquaphor Healing” tepalas ($ 5; drugstore.com) yra labai rekomenduojamas tatuiruotės specialistams. Tai padeda išlaikyti odą sklandžią ir elastingą, tuo pačiu užtikrinant barjerą nuo bakterijų. Po kiekvieno plovimo ir pirmąsias tris-penkias dienas po lovos įkiškite ploną sluoksnį ant tatuiruotės ir aplink jo perimetrą. Po to galite pereiti prie be kvapo drėkintuvo, tokio kaip Aveeno Daily Moisturizing Lotion ($ 7; target.com).

SUSIJĘS: veido tatuiruočių tendencijos – štai kaip ieškoti

Nuplaukite, bet nesikiškite.
Per pirmąsias dvi savaites norėsite išvengti plaukimo ir maudymosi, nes naujojo tatuiruotojo mirkymas gali sukelti blizgantį išvaizdą. Kai esate dušas, visada stenkitės, kad ši zona nepatektų į vandenį.

Atminkite, ką dėvisi.
Priklausomai nuo jūsų tatuiruotės vietos, tai yra gera idėja dėvėti laisvus drabužius, kurie neterštų ar neuždengtų vietos. Atkreipkite dėmesį į bet kokius patarimus, kuriuos teikia pro. Mano pirmoji tatuiruotė man buvo sakoma, kad nevalgyti džinsų per savaitę. Vienam, esančiam mano kojoje, turėjau vilkėti šlepetes (laimei, tai buvo vasara).

Kad ir ką darytumėte, nesirinkite ar nulio.
Kaip ir bet kuri žaizda, kuri yra gydymo procese, viskas gali niežti. Pasipriešinkite bet kokiais norais nusiplizyti savo tat ir tikrai nenaudokite jo, nes tai gali palikti netobulumų, kuriuos turėsite paliesti vėliau. Po kelių dienų jūsų tatuiruotė bus dribsniai, nulupta ir gali atrodyti išnykusi, bet tai nerimauti. Leiskite šioms detalėms natūraliai atsikratyti valymo proceso metu. Spalvos grįš į savo energingą būseną, kai tatuiruotė bus baigta gydyti.

Palaikykite saulėje.
UV spinduliai yra tavo tatuiruotės didžiausias priešas, ypač per pirmąsias dvi savaites. Pasirūpinkite, kad jis nebūtų veikiamas lauke. Kai jūsų tatuiruotė yra išgydyta, SPF yra absoliučiai būtina užkirsti kelią ankstyvo išblukimo. Paprastai tinka produkte “Coppertone Tattoo Guard Sunscreen Stick SPF 50” ($ 5; walmart.com).

NUOTRAUKOS: garsenybių tatuiruotės atskleidė