Viskas, ką reikia žinoti apie naujausias Korėjos grožio tendencijas-stiklo nagus

Nenuostabu, kad Korėjos grožio tendencijos perima internetą, taip pat mūsų grožio arsenalą. Pasiruoškite, kolegai iš Korėjos grožio mėgėjams. Yra nauja tendencija mieste ir ji nepatenka į odos priežiūros kategoriją. Įeikite į: stiklo nagus, įdomus ir blizgus manikiūro metodas, kurį sukūrė “Eunkyung Park” savininkas “Unistella Salon” savininkas Seuloje, kuris savo namuose padarė nesuskaičiuojamų įžymybių nagus. Nors ji gali būti žinoma dėl neigiamos erdvės tendencijos, jos nauja “suskaidyto stiklo” kūrimas imasi nagų dailės į visiškai naują lygį.

Spalvingas nagų akcentas buvo įkvėptas vingiuotojo apvalkalo viduje, kuris yra apsuptas nuostabiu vaivorykštės perlų apdaila. Parkas, surasdamas šį netikėtą įkvėpimą paplūdimyje, pradėjo ieškoti būdų, kaip imituoti tikslų nagų išvaizdą. Tai paskatino ją išbandyti celofano saldainių įvyniojimus, tačiau, išpjaudžius vyniojamus popierius į mažus gabalėlius, prilipusius prie nagų, jie vis tiek buvo per stori. Po ilgo ieškojimo mažesnių saldainių įvyniojimų, ji pagaliau surado Japonijoje įsikūrusią bendrovę, kuri pardavė unikalų holografinį popierių, pavadintą vaivorykštės plėvele, kurį lengviau pritvirtinti prie nagų.

SUSIJĘS: Korėjos grožio produktus norite įtraukti į savo grožio režimą ASAP

Ši virusinė technika dabar patenkina beveik kiekvieno korinio nagų salono meniu. Be to, daugelis “DIYers” bandė atkurti savo išvaizdą, tačiau “Park” nurodo, kad itin svarbu naudoti tinkamą produktą. “Visi, kurie bando nukopijuoti šį išvaizdą, pirko celiopaną”, sako Parkas. “Paprastai celiuliozinis popierius yra plokščias, bet su vaivorykštės filmu aš visada jį išlenkau, nes jūsų nagai taip pat nėra plokšti. Jie yra labiau išlenkti, todėl svarbu įsitikinti, ar jis puikiai tinka nagams, kitaip jie bus lygūs ir nebus pakelti “.

Kad būtų lengviau namuose, “Park” sukūrė plėvelių lipdukų išpjovimus, kad nebūtų iškirpti vaivorykštės filmo į mažus gabalus (3 doleriai; gmarket.com). Procesas iš tikrųjų yra paprastesnis nei atrodo – pasitikėk manimi, aš iš pirmo žvilgsnio matėme! Tiesiog naudokite pagrindinį lakuą, pasirinktą jūsų nagų lako spalvą (arba visai nesvarbu), mažus “stiklinius” lipdukus ir viršutinį sluoksnį, kad jį nustatytumėte (pabandykite pridėti keletą papildomų viršutinio sluoksnio sluoksnių, kad jis atrodytų daugiau 3D). Voila! Dabar turite stiklo manikiūrą.

Manikiūras pradėjo gaminti stiklinius nagus prieš penkis mėnesius ir, kadangi baigti nagai atspindi tiek skirtingų kampų, ji dar du kartus nematė to paties tikslo išvaizdos. “Kiekviena spalva skiriasi nuo to, kur jūs einate, bet kur esate, todėl aš niekada pavargiau nuo to,” sako Parkas. “Kol aš nerandu visų spalvų ir iki šiol radau daugiau nei 100, manęs nebus nuobodu iš šio stiklo nagų tendencijos.” Mes negalime palaukti, kol pamatysime Parką savo rankovės šalia.

SUSIJĘS: Išbandykite naujausią odos priežiūros tendenciją Korėjos grožeryje – “Chin Sling”

Žiūrėkite daugiau akių žavių išvaizdų, kurie padarė nagų dailės istoriją:

���� # diamond #glassnails #unistella

Nuotrauka paskelbta 유니 스텔라 네일 _ 박은경 (@nail_unistella)

vienas gabalas �� # stiklas #black & #glossy #glassnail

Nuotrauka paskelbta 유니 스텔라 네일 _ 박은경 (@nail_unistella)

# 유니 스크라라 # 뉴 뉴뉴 # 홀로그램 네일 # 유리 조각 네일 이각 을 보여 주려고 이 시간 시간 기도림 ㅋ antraira # 유리 네일 # 조각 네일 # 오팔 팔 이 게임 오버. ������ #glassnails #piecenails #nailart #nails #unistella #Holographic #Holographicnails # 젤 네일 # 美甲 # ネ イ ル #nailaddict

Vaizdo įrašas paskelbtas 유니 스텔라 네일 _ 박은경 (@nail_unistella)

보석 ��

Nuotrauka paskelbta 유니 스텔라 네일 _ 박은경 (@nail_unistella)