Viskas, ką reikia žinoti apie Kirsteno Dunsto “Fasso” 70-ųjų įkvėpimo kostiumus

Šiąnakt, Fargo grįžta už savo antrąjį sezoną. Tačiau nereikia tikėtis, kad “FX” dramos, kuri remiasi tuo pačiu pavadinimu 1996 m. Parodoje grįžta 1979 m. Pietų Dakota ir Minesota. Paskutinį kartą filmas “Kirsten Dunst”, “Jean Smart”, “Ted Danson” ir “Patrick Wilson”. Ir nors “Fargo” parašo tamsios komedijos vis tiek bus priekyje ir centre perkrauti apie narkotikų gaujas ir valgyklos žudynes, šiuo metu vienas dalykas bus labai skirtingas: drabužių spinta.

“Kovos su kostiumu, mes pradėjome nuo nulio”, neseniai pasakojo kostiumų dizainerė Carol Case Stiliuje. “Mes norėjome jaustis tikrai mažame miestelyje Amerikoje”. Tai natūraliai atsirado, apsirengus Dunstui, kuris groja vietinį kosmetologą Peggy Blumquist. “Ji stengiasi būti madinga, ką mažas miestas gali jai pasiūlyti”, – sakė byla. “Ji yra mergaitė, kuri skaito visus mados žurnalus ir visada svajojo eiti į Los Andželą, nors ji dirba grožio salone.” Ir Dunsto charakteris yra praktinis, kai kalbama apie jos drabužių spinta. “Ji užsako kūrinius iš katalogų ir tada juos pakeičia, kad būtų stilingesnė”, – sakė Byla. “Pamatysite, kad ji net laikosi siuvimo mašiną savo namuose”.

Kirsten Dunst Fargo
Chrisas Didelis / FX

Kaip ir jos personažas, Dunstas buvo pasirengęs išbandyti bet kokius retro stilius, kurie atėjo pas ją. “Ji norėjo būti kuo tikroviškesnė iki to laiko, kiek įmanoma ir atsižvelgdama į visą” 70-ųjų idėją “, – teigė Byla, pridurdama, kad” Dunstui “iš tikrųjų nieko nepasakė apie dešimties metų tendencijas. “Ji dėvi keletą porų dildžių su dideliu pluoštu, kurie tik padaro ilgąsias kojas dar ilgesnes. Tada mes sumaišome ir suderinome skirtingus palaidinukus ir senovinius megztinius su tais pačiais džinsais. “Nors Dunsto herojaus turi savo kilpos, byla taip pat įtraukė į savo drabužių spintelę keletą drąsesnių daiktų. “Ji nešioja keletą įdomių daiktų, tokių kaip kulkšnies kostiumas”, – sakė byla. “Tai yra tai, ką dažnai nematome, bet ji atrodo tikrai puiki, sujungta su batais”.

Kirsten Dunst Fargo
Chrisas Didelis / FX

SUSIJĘS: žr. Kirsteno Dunsto “Keisti atrodo”

Parodoje vyksta daug žiemos drabužių, kurie vyksta Viduržemio vakarų mažiausiais mėnesiais. “Jūs turite nuslėpti tik išgyventi”, – sakė byla. Tačiau “Dunst” užsklandos išvaizda veikia ne tik šilumą. Jie taip pat atspindi kuklų auklėjimą savo herojais. “Vietovė, kurioje ji gyvena, yra šiek tiek konservatyvesnė”, – teigė Byla. “Taigi mes neparodėme skilimo, kurį matysite kažkur daugiau miesto, kaip Amerikietiška hustle.”

Kirsten Dunst Fargo
Chrisas Didelis / FX

Vis dėlto, Peggy turėjo išsiskirti. “Ji kaip mergaitė šalia durų, kurios buvo mokyklos sirgalių komandoje”, – sakė byla. “Mes norėjome išlaikyti savo mergaitę, tačiau suteikti jai šiek tiek madingumo ir skonio, kad ne visi mažame mieste”. Viena iš Dunsto labiausiai įsimintinų daiktų visame sezone yra raudonos ir mėlynos spalvos raštuotas žiemos kailis (vaizduojamas viršuje) Ir buvo daugiau nei vienas nustatytas. “Mes iš tikrųjų turėjome padaryti keturis iš jų”, – sakė byla. “Neleisdama kačiuko iš maišelio, šiame sezone vyksta daug veiklos, kai ji ją dėvi”.

Nors “Case” sukūrė keletą dalių, įskaitant kailį, ji taip pat išsinuomojo senovinius dekoracijas iš vietinių parduotuvių Kalgari mieste, kuriame filmas buvo rodomas. Bet tai daugiausia tik kaimo veikėjams. “Mes tikrai stengėmės, kad mažame mieste esantys žmonės atrodytų kitokie nei blogi vaikinai, atvykstantys iš miesto”, – sakė byla.

Norėdamas sukurti ryškesnį šou miestų simbolių ieškojimą, Byla savo paiešką ieškojo viename metropolyje. “Nuvykau į internetą ir nusipirkau Niujorke pagamintus drabužius”, – sakė ji, pažymėdama, kad šou “smulkaus miestelio” simboliai paprasčiausiai nesunkiai sugebėdavo greičiau nusipirkti dizainerių prekių. “Mada šiuo metu pasiekiama spustelėjus paspaudimą, tačiau tai nebuvo įmanoma, kad žmonės tai padarė” 70-aisiais “, – sakė byla.” Jiems reikėjo daugiau pastangų “. 

Fargo premjeros šįvakar, 10 val. Est FX. Pažiūrėkite žemiau esančią demonstraciją priekabą.