Viskas, ką reikia žinoti apie 2018 MTV filmų ir televizijos apdovanojimus

Jei paminėjote apdovanojimų sezono pabaigą ir skaičiuojame iki to laiko, kai “Oskaro”, “Grammy” ir “Auksinio gaublio” raudonieji kilimai vėl perima naujienų ciklą, siūlome maloniai atkreipti jūsų dėmesį į birželio 18 d. Kalendoriuje, nes MTV čia, kad padėtų užpildyti tuštumą.

“2018 m.” “MTV” filmo ir televizijos apdovanojimai yra teisingi aplink kampą, todėl susilieja su juokais, ant scenos maketais (mėgstamiausia tradicija) ir auksinėmis popkornio statulomis.

Štai visa reikalinga informacija, prieš priimant Tiffany Haddishas pradeda veiksmus oficialiai, visi žemiau.

MTV Awards explainer lead
Jason LaVeris

Kada yra 2018 MTV filmų ir televizijos apdovanojimai?

Paroda eina pirmadienį, birželio 18 d., 21.00 val. ET, tai atsitiko, MTV.

Palauk, ar ne jis vadinamas “MTV Movie Awards”?

Nebegali, tai ne! Praėjusiais metais pirmą kartą buvo pažymėta, kad televizija taip pat buvo pakviesta į vakarėlį, ir dabar nebus grįžta atgal. Pasak “Indiewire”, tai yra dalis to, kodėl šou dabar buvo stumiama nuo gegužės iki birželio (“Emmy” balsavimo metu).

Kaip galiu žiūrėti pasirodymą??

Nuneškite į “MTV” 9 val. ET.

Kas organizuoja 2018 m. MTV filmų ir televizijos apdovanojimus?

Nepasprendžiantis Tiffany Haddishas bus vakaras priimančiosios ir emcee, todėl pakimba daug juokų (ir galbūt jos mėgstamiausių Aleksandro McQueeno suknelės atgimimas, neaišku).

Kas nominuotas 2018 m. MTV filmų ir televizijos apdovanojimui?

Čia rasite visą kandidatų sąrašą. Jei jaučiatės šiek tiek tingus, čia pateikiama trumpoji apžvalga: Juodoji pantera užtikrino daugumą nominacijų 7, nenuostabu nieko. Televizijos pusėje yra keli nauji sunkieji “hitters” 13 priežastys, kodėl ir Riverdale, bet jie abu trasos ventiliatorius mėgstamiausia Svetimas dalykas iš viso nominacijų (hitai “80s pagrįstas Netflix rodo veda su 6).

Kietas pasivaikščiojimas, nė viena iš kategorijų nėra lyčių (antrus metus iš eilės), o tai reiškia, kad vyrai ir moterys eis į priekį už apdovanojimus. Tas auksinis kukurūzas bus tikrai naudingas.

Kiekvienas kitas yra pagerbtas?

Tiesą sakant, taip! Chrisas Pratas, kurio MTV vadina “vienu iš Holivudo žinomiausių ir ieškančių aktorių”, gaus “Generation Award” už jo darbą, o Lena Waithe, kuriai “MTV” sakoma, kad “pasakoja savo balsą svaiginančiais rezultatais”, gaus Trailblazer apdovanojimas

SUSIJĘS: žiūrėkite visas “Star-Studded” įžymybes Vandenyno 8 Premjera

Kas atlieka?

Nickas Jonas giedos melodiją kartu su “Mustard” (reperis, o ne gaminys), o “Chloe x Hall” taip pat pateks į sceną su nauja muzika.

Kur šou vyksta?

Visa tai eina per Santa Monikos barkerio angarą.