Viskas, ką mes žinome apie Jasoną Tartiką, netikėtą Bachelorette Frontrunner’ą

Tema: Jason Tartick

Amžius: 29

Profesija: Firmos bankininkas, FANCY AF!

Kai mes artėjame prie Becca Kufrino kvesto finišo linijos, norėdami surasti savo Arie atsitraukimą, vyrukai greitai nusileidžia. Vien praeitą savaitę trys vyrai susitiko su savo likimu, Chris (arba “Crazy Eddie iš draugų”, priklausomai nuo to, ko jūs paprašėte internetu), “Linkolnas” (seksualinis plėšrikas) ir “Connor” (kuris nėra vertas dėmesio, išskyrus palaukti, jis mesti rėmelį baseine, kad vieną kartą). Baigę tris vyrus, tarp jų ir du smulkiausius žmones, kurie bet kada atėjo į Bachelor Mansion, Chrisą ir Linkolną, yra tik šešios kairiosios stovyklos, įskaitant praeitą savaitę pasirodžiusią žvaigždę Jasoną Tartiką. Iki šios savaitės Jasono fotoaparato laikas buvo ribotas, ir apie šį šlifuotą fejerą nebuvo žinoma daugeliu atvejų, išskyrus tą atvejį, kai jis slėpia savo plaukus ir atrodo kaip “Megztinis akis” žmogaus svajonių Andrew Keeganas. Per pirmuosius keletą epizodų Jasonas buvo toks po radaro, kad Becca net pamiršo savo vardą – jo veidui! “Homeboy” pradėjo pamiršti, bet jis tai padarė taip toli. Ir dabar, atėjo laikas Jason’ui įgyti tą ypatingą, saugų, saugų ir saugų socialinę žiniasklaidos priemonę.

SUSIJĘS: tiksliai kodėl visi besimaudantys BacheloretteBlake Horstmann

Frank Sinatra įkvėpė “This is Life”. “Aš buvau Andrew Keeganas,” Al Pacino “,” Ethan Craft “ir” Milo Ventimigilia “. Aš buvau aukštyn ir žemyn, viskas ir aš žinau vieną dalyką. Kiekvieną kartą Randu save, butas ant mano veido, aš atsikeliau ir grįšiu į lenktynes! Tas gyvenimas! “” Onto Vegas Baby “!

Paskelbta Jasono Tartyka (@ jason_tartick)

Jasono gana žavinga asmenybė buvo visiškai rodoma per vieną dieną vieną dieną su “Becca” Richmond, Va, praėjusią savaitę. Jis apiplėšė aplink miestą su “Becca”, dekoravo spurgus, sumušė gotų šalis ir apsimeta, kad rūpinasi Edgaro Allano Poe kapo vieta, ir jis buvo toks puikus sportas, kad jam buvo apdovanotas apsilankymas iš trijų draugų iš namų (iš pradžių Buffalo , NY). Tai yra didelis dovana, norint suteikti jums ką nors, į kurią sulaikėte televizoriaus saloje, savaitės metu be ryšio su išoriniu pasauliu. Jasonas, matydamas savo draugus, buvo nusipelnęs, ir jis netgi “išardė žmogų”, kaip jis jį vadina. Geriausia emocinio šou dalis su savo geriausiais pumpurais buvo tai, kad jo širdies ritmas buvo tikras. Iš jo socialinės žiniasklaidos matyti, kad jo artimiausi žmonės, įskaitant jo mamą, seserį (kurią mes pasieksime vėliau) ir draugai atskleis Jasono minkštą pusę. Praėjusiais metais jis viešai paskelbė, kad jo mama buvo jo Valentino diena. Taip, tai paprastai būna kažkas, į kurį aš atverčiau akis, bet tai natūra … saldus? IDK! Siųsti medikamentą! Jis taip pat vadinamas “Daddy” “Twitter”, kuris klaidina mamą (ir mane šiek tiek), tačiau jis yra prasmingas, nes jis turi tą užrakto boso vibą, ir dabar jaučiuosi nutirpęs!

Prieš prisijungdamas prie šio realybės šou, Jasonas buvo a viceprezidentas IR vyresnysis vidutinio rinkos bankininkas “Key Corporate & Commercial Bank” Sietle. Tiesa: jis turi, kaip, tikras išaugęs darbas. Šis žmogus yra protingas, varomas (greičiausiai turtingas) ir gerai apsirengęs. Heyyy, Becca. Mes matome tave. (P.S. Jei užimtumas, kuris išreiškia realią ambiciją, atrodo kaip gana žemas baras, primename profesionalų “socialinės žiniasklaidos dalyvį” Kamilą. Sveiki atvykę į 14 sezoną Bachelorette.)

SUSIJĘ: Viskas, ką mes žinome Bachelorette‘s norai Reidas

#tbt, kai buvau šokis mano asilas aukštyn ir žemyn, kad #gildasclub bakalauro labdaros aukciono etapas, visi “Old Time Rock & Roll”! �������� #bachelorauction #bopbop #thebachelorette #buffalobachelor (1/2) ➡️

Paskelbta Jasono Tartyka (@ jason_tartick)

Be to, kad nuo 2010 m. Jis turi bombų darbą (jis žino, kaip padaryti, Becca), Jasonas yra labdaros žmogus. Tai iš tikrųjų, kaip jis pasirodė šou. Akivaizdu, kad praėjusiais metais Jason dalyvavo labdaros aukcione “Bachelor Nation”, siekdamas surinkti pinigus vėžio ligonių šeimoms su “Gilda” klubu Ročesteryje, NY, ir ten jis buvo apžiūrėtas šou. Protingas mąstymas, ABC; labdaros renginiai atrodo kaip puiki vieta rasti tinkamus vyrus. Tačiau beprotiška dalis yra tai, kad iš šių nuotraukų, kurios laimėjo tinklą, buvo lengtos akimirkos. (Šoninis pastaba. Prieš pernelyg įsimylėję, mums įdomu sužinoti, ką jis mano apie savo seserio “Make America Great Again” marškinėlę. Bet manau, kad mes leisime jiems mėgautis tuo šeimos vakarienės pokalbiu, kai jis ateina .)

Jasonai akivaizdžiai kelia link galutinio rozo, ir tai nenuostabu. Jis panašus į Nate Archibaldo ir Chucko Basso chilią iš hibridą Liežuvautoja, ir jis turi plaukų galvą, galinčią konkuruoti su Leo, kai nėra gelio.

Primename, kaip neįtikėtina, kad šį praeitą savaitgalį galėjo būti namuose. Šeimos ir draugai yra gyvenimo pagrindas ir jų negalima pakeisti. Be to, išbandžiau šį “mažiau plaukų gelio” dalyką!

Paskelbta Jasono Tartyka (@ jason_tartick)

Ir, svarbiausia, Adomas Gotšchalas yra gerbėjas. Adomas yra neseni miego ląstelių konkurentas Bacho tautoje. Jis varžėsi dėl Rachel Lindsay širdies ir padarė tai gana toli konkurencijos – tiesiog kiekvieno nustebinti – bet tada jis grįžo į cementą save kaip sertifikuotą BAE praėjusių metų Bakalauras rojuje. Dabar jis susipažįsta su Raven Gates, franšizės mylėtoju, kuris taip pat buvo Rojus ir kažkaip paverčia save gurkšnios meilės visiems (taip, visi) amerikiečiai. Ši parama gali reikšti daugybę Jason’o paleidimo šou parodoje arba bent jau galimą kelionę Rojus. Bet kuriuo atveju aš jo neatsimenu, nes aš norėčiau skaičiuoti savo bičiulius, kol jie pasiimtų. Kaip jis padarė praėjusią savaitę “vienas ant vieno”, Jasonas turi daugiau nei pakankamai laiko nustebinti mus daugiau savo žavios ir kvailios asmenybės – ir aš negaliu laukti, kol jis pasirodys kaip jaunas fanų fava.