Viskas, ką jums reikia žinoti apie cheminių žievelių gaminimą

Dėl tam tikro epizodo Seksas ir miestas, Samantha Jonesas gali būti priežastis, kodėl žmonės yra atsargūs dėl cheminės žievelės. Galutinis rezultatas parodė Kim Cattrall (pažiūrėkite aukščiau) yra ekstremaliame spektro gale, bet vis tiek yra visiškai bauginanti. Čia, norint išlaisvinti mitus per tą lemtingą akimirką 2009 m SATC 5-ojo sezono metu mes kalbėjome su Renee Rouleau, garsenybės estetika ir jos vienodos odos priežiūros linijos įkūrėja, norėdami gauti visą informaciją apie viską, ką reikia žinoti prieš pradėdami gydymą. Visų pirma, pirmiausia norėtumėte gauti konsultaciją prieš oficialiai įpareigojant, ir paprašykite savo dermatologo ar estheticiano tiksliai, ko galite tikėtis per sekančias dienas. “Tai sukelia blogą reputaciją, kai žmonės nebuvo informuoti apie tai, ko tikėtis, ir jie visiškai pašalinami”, – sako Rouleau. “Tu nori, kad pirmiausia būtų konsultuojamasi, kad suprastų, kuri formulė jums tinka”.

Jūsų odos priežiūros specialistas turėtų sugebėti nustatyti jūsų idealų žievelę, tiesiog žiūrėdamas į jūsų veido spalvą, tačiau būtinai turėkite omenyje bet kokius klausimus, pavyzdžiui, spuogus, saulės dėmes ar smulkias linijas, kurias tikitės išspręsti. Ir būk vokalas apie tai, kiek prastovų jūs norite sudalyvuoti, nes formulė gali būti pritaikyta norimam intensyvumui. “Jei nesate tikri, paprašykite savo profesionalo atlikti pleistro testą mažame veido paviršiuje, tik norėdami sužinoti, kaip jūsų oda reaguoja”, – teigia “Rouleau”. Reikia daugiau patarimų? Laikykitės svarstymo detalių.

SUSIJUSIOS: Šio dviejų minutulių šveitimas visiškai transformuos jūsų odą

Ne visi peels yra sukurtos vienodai

Apskritai, dermatologo biure atliekami peiliai paprastai būna stipresni nei tie, kuriuos atlieka estetika SPA centre, todėl nuspręskite, kaip agresyviai gydytis norite, tada pasakykite savo pro apie kiekvieną skirtingą formulę. “Peizažai, kurie naudoja fermentus, yra geresni žmonėms su rosacea ir yra naudingi žmonėms, kurie turi raudoną, uždegusią odą. Glikolio kremai yra geri rudosioms dėmėms, spalvos pokyčiams ir profilaktiniam senėjimui, o pieno pasirinktys yra naudingos jautriai ar sudirgusijai odai, “Rouleau paaiškina. “Jei turite odos, kuriai būdingas spuogas, eikite į salicilo žievelę, ji turi mažiausią visų rūgščių molekulę ir tikrai patenka į porų pamušalą, kad geriau nužudytumėte spuogus sukeliančias bakterijas, dekongestų, užšaldytų porų ir išdžiūtų dabartinės pertraukos “. “Micropeeling” yra dar viena švelnus alternatyva visiškam gydymui ir gali būti atliekama kartą per kelias savaites. “Jūs neuždegiate odos tiek daug, o pūlingas vis dar vyksta, bet tai nėra taip matoma,” aiškina ji. “Mes darome versiją pavadinimu” Bio-Brasion “, o idėja, atliekanti lengvesnius žieveles kartą per savaitę ar kas keletą savaičių, yra tokia, kad ji pastatyta ant pačios ir kiekvieną kartą veikia šiek tiek giliau.” Dar geriau, mažiau prastovų.

Nustatykite, ar esate geras kandidatas

Jei kovosite su hiperpigmentacijomis, spuogais, smulkiomis linijomis, pasikartojimų žymomis arba visais išvardytais aukščiau, tada sveikinu! Jūs esate geras kandidatas į cheminę žievelę. “Visų tikslų tikslas yra ištaisyti šias problemas, o jei tai yra jūsų problemos, tuomet turėsite geriausių rezultatų, nes bandys kažką pakeisti”, – sako Rouleau. “Kadangi jūs šiek tiek sužeiskite odą, paskatinsite remonto procesus ir atnaujinsite ląstelių atjauninimo procesą, tačiau gydymo nuo senėjimo būdų tai daroma rečiau. Kai jūs ištaisysite tokią problemą kaip tamsios dėmės ar spuogai, dažnis bus aukščiau, kol gausite problemą kontroliuoti, o tada eikite į techninę priežiūrą. ” Nors žmonės su rosacea gali gauti žievelę, tie, kurie turi labai raudoną, uždegusią odą, turi išvengti gydymo tol, kol jų veido sezonas nulūks. 

SUSIJĘS: Kaip vienas “InStyle” redaktorius nugalėjo savo baimę dėl cheminių peelingų

Jums reikės išsiaiškinti laiko juostą

Dar vienas dalykas Seksas ir miestas gavo neteisingai? Dramatiškas sausumas iš tikrųjų prasideda tik po dviejų ar keturių dienų. Jūsų oda bus truputį rausvos jūsų žievės dienos, bet sekančią dieną atrodys gana nuostabi. “” Mes dažniausiai klientus vykdo trečiadienį, žinodami, kad prastovos įvyks per savaitgalį, kai jos išjungs darbą “, – sako Rouleau. Išsiaiškinkite, kurioje savaitės dienoje jūs manote, kad esate žemas, tada suskaičiuokite du ar kelias dienas prieš užsakydami susitikimą. Dar vienas veiksnys, kurį reikia apsvarstyti, yra metų laikas, kai gaunate savo žievelę. Kadangi šiluma gali sukelti aktyvesnes pigmento ląsteles, gliukozinis gydymas vasaros viduryje nėra idealus. “Peelius dažniausiai geriausiai galima atlikti nuo lapkričio iki gegužės, o kai esate mažiau saulėje ir karštyje, melanino ląstelės nebus skatinamos”, – priduria ji. “Sausis yra geriausias mėnuo, norint pamatyti savo tikrąją pigmentaciją, nes nuo tada jūsų vasaros sukelta pigmentacija bus išblukusi, ar jūs žievelės ar ne. Jūs galėsite pamatyti, kaip giliai spalvos pasikeitimas yra keli mėnesiai nuo saulė, ir jūs galite sukurti strategiją “.

Priežiūra yra tokia pat svarbi

Akivaizdu, kad iškart po to, kai atsiranda žievelė, visi jūsų dilgėliai turi būti pašalinti iš komisijos, kol baigsis jūsų sausas laikotarpis. Taikykite lengvą drėkinančią priemonę tik komforto tikslams, tačiau leiskite žievelėi eiti (paprastai tik kelias dienas), kad gautumėte geriausius rezultatus. “Svarbiausia yra leisti odai išdžiūti, todėl per daug drėkina, iš tiesų prailgina procesą, bandydama negyvas odos ląsteles išlaikyti drėkintuos ir ant odos, kai jas reikia nugriauti”, – sako Rouleau. Nepamirškite, kad pernelyg nusiplaukite rankšluosčiu, ypač kai jūsų oda yra drėgnas, nes netyčia galite išplauti naujas odos ląsteles kartu su senais. “Kai jūsų oda yra drėgnas, šios ląstelės yra minkštos ir lengvai atsipalaiduoja, – sako ji. “Net jei jūs matote paviršiaus ploną pavidalą, jis vis tiek gali būti prijungtas prie gyvų ląstelių, kurios nėra pasirengusios atsikratyti po žeme, todėl būkite švelnus ir nevulkykite per daug.” Kai lupimo procesas baigiasi, galite atnaujinti savo reguliarų odos priežiūros režimą, pridedant keletą pūlingų rūgščių ir švelnius veido šveitimus, kad išlaikytų rezultatus tarp paskyrimų. Sako Rouleau: “Jei jūs einate per gydymo seriją ir nesilaikydami pūlingos, viskas grįš į tą patį, koks buvo anksčiau”.