Viskas, ką jūs kada nors norėjote žinoti apie Theo James, įskaitant tai, kur jis pasitraukia!

Theo James yra žmogus, kuris žino, ko nori. Mes sužinojome apie tai, kai mes sėdėjome su Skirtingai “Hottie” viešbutyje “Greenwich”, Niujorke, norėdamas aptarti savo naują koncertą kaip Hugo Bosso naują, labai viliojantį vyrų kvapą, “Boss the Scent” ($ 68 / 1.7oz; macys.com). Tai yra mūsų trumpoje pokalbyje ten, kad mes sužinojome, kad jis nori rankos (daugiau nei penkiasdešimt), stiprus akių kontaktas ir pjovimas į persekiojimą. 

Taigi, 30 metų britų dvasia, mes suteiksime jums sumažinti tiesiai čia. Na, du iš jų, jei nori.

Pirma, ką jis nori, kad jūs žinotumėte: jis yra apsėstas šia nauja kosmetika, nes jis mėgsta šiek tiek kažką kažko patys dėvėti. “Aš darau tris dalykus”, – sakė jis Stiliuje. “Dvi už riešų, po vieną ant kiekvieno, o po vieną ant kaklo”. Jis nori, kad šis Boso Kelnas dėl savo vyriškumo. (Pastabos apima aštrų imbiero, dailytos odos, levandos ir Afrikos Maninka vaisių, apie kuriuos Hugo Boss komanda mums pasakė, yra afrodiziakas, nors mes dar negirdėjome jokių pirmųjų patvirtinimų). “Tai šiek tiek tamsesnis, dirgiau ir paslaptingas , kuri man patinka “, – sakė Jamesas.

Hugo Boss
Courtesy Photo

Antra, ar mes norime žinoti, kur jis eina žaisti už visuomenės akimis: už tai jis sakė, kad jaustųsi patogiausia savo klubo “Islington” namuose Londone. Štai kur rasite jį, kai jis neapsiriboja filmuojant pasauliu ir skatindamas jo filmus –Londono laukai Šiemet pasirodys ir jis jau filmuoja Allegiant – 1 dalis, priešpaskutinis filmas Skirtingai serija. Be to, jis eina …

Iki meno muziejaus
“Tai tikrai gera erdvė ir ji yra nemokama! Ji turi daug fotografijos ir akivaizdu, kad ji turi portretus. Eksponatai visada keičiasi. Man patinka eiti į restoraną viršuje.” Tai puikus vaizdas “.

Nacionalinis Portrait Gallery
Getty Images / akimirka RM

SUSIJĘS: Skirtingai “Hunk Theo James” yra “New Face of Boss Parfums”

Pamatyti šou
“Aš turiu daug prisiminimų” Camden Roundhouse “, norėdamas pamatyti puikius koncertus, tokius kaip Paulius Simonas, norėdamas žaisti puikius koncertus, kai įveikė Londone vykstantys neramumai ir turintys dalykų, išmestų per langus”.

Dviračio mechanikui
“Aš turiu juodą Bonnevilleą. Jūs turėtumėte jį patikslinti, o aš stengiuosi, bet nesėkmingai. Todėl paprastai esu parduotuvėje.”

Triumfas Motorcycle
Courtesy Photo

Valgyti picą
“Mano mėgstamiausia vieta yra” Pizza East “. Man patinka gauti kuo daugiau mėsos gabalėlių, pavyzdžiui, itališka dešra ir piperoni.”

Su baru su baru
“Man patinka Albionas, arti to, kur aš gyvenu Islingtone, turi didelį, gražų sodą, kuriame yra nedidelis daržovių pleistras, kuriame jie augina savo daržoves. Daugelis mano draugų gyvena rajone, todėl tai gera vieta susitikti.”

Paspauskite ir paspauskite
“Aš pasirodė” MMA “klinikoje, aš labai mėgstu boksą, aš dėžutėje žmonės, bet aš dėviu galvos apdangalus. Tai juokinga, nes žmonės mėgsta burbuoti mane, nes aš aktorius, jie turi bravadą, bando mane nešioti galvos apdangalai, nes jis tęsiasi mano veidą, bet man patinka: “Aš negaliu sulaužyti mano veido, nes tada negaliu mokėti nuomos”.

SUSIJĘS: “Theo James” ir “Shailene Woodley” vagia “Spotlight” Maištininkas Pasaulio premjera