Visi pagrindiniai modeliai akimirkos Jūs negalite praleisti nuo rudens / žiemos 2018 m. Mėnesio

Kaia Gerber Saint Laurent
Pascal Le Segretain / “Getty Images”

Olivia Bahou

Kovo 6 d., 2018 m. @ 12:30 val

Mados mėnuo pagaliau buvo suvynioti, o šių metų pramogos buvo dar vienos iš daugialypės pramonės sričių. Nuo naujagimių kūdikių iki bjaurių senelių, mados savaitė matė modelius iš kiekvieno kilimo tako gyvenimo pėsčiųjų.

Šventiniai renginiai prasidėjo Niujorke, o “NYFW” prasidėjo labiau nei bet kada anksčiau, nes “Hailey Baldwin” ir “Kendall Jenner” sporto laisvalaikis žiūri į unikalų “Adidas Originals” architektūrinį pristatymą. Gigi Hadid padarė savo 2018 m. Debiutą su rožiniais plaukais Jeremy Scotte, o Kaia Gerberas važinėja savo pirmąjį kilimo ir tūpimo taką “Tom Ford”.

Žinoma, tai tik pradžia, kurią mes matėme iš šių veteranų modelių per keturias užimtas mados šou savaites. Nuo Versace iki Prada, kilimo ir tūpimo tako metu buvo daug svarbių momentų. Šių metų “Burberry” kritimo 2018 m. Pasirodymas nesijaudino, o Cara Delevingne ir kiti modeliai, ištvermingi “LGBTQ” draugiškų raguotų megztinių ir dryžuotų kailių podiumui. 

Paskutinė Gigi Hadido kolekcija su Tommy Hilfiger gali būti tik pradžioje išvystyta kilimo ir tūpimo tako, su modeliais, tokiais kaip Joan Smalls, Winnie Harlow, Hailey Baldwin ir, žinoma, jos broliai ir seserys Bella ir Anwar šokinėja naują liniją.

Gerberas buvo sezono MVP, vykstantis per keliasdešimt pasirodymų per šį mados mėnesį. Cindy Crawford dukra su dviguba žiema vaikščiodavo dar kartą Paryžiuje esančiame Saint Laurent kilimo ir tūpimo takuose..

Nuo Niujorko iki Londono, Milano ir Paryžiaus karščiausi dizaineriai parodė savo 2018 metų rudens-žiemos kolekcijas ir panaudojo tam tikrą didžiulę žvaigždės jėgą. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte, kas atsitinka, kai šie ekspertai nukelia KTT, ir jūs suprasite, kodėl mes matome žvaigždes.