Visi “Hoops” “Prince Harry” ir “Meghan Markle” turi peršokti iki JAV vizito

Jei esate karališka šeimos fanatieta, tokia kaip mes, tikriausiai girdėjote apie įdomų gandą, kad Meghanas Markle ir princas Haris netrukus aplankys užsienį. Nepatvirtinti šaltiniai teigia, kad jaunavedžiai gali greitai nukreipti į Jungtines Amerikos Valstijas, o tai visi turi įžūlus. Kurios valstybės jie aplankys? Kuriuos garsiuosius žmones jie pamatys? Ar Haris pagaliau susitiks su Megano liūdnais tėčiu, kuris gyvena Meksikoje, šokinėja ir praleidžia?

Štai dalykas: niekas nežino, ar ši kelionė netgi vyksta. Nors anoniminis šaltinis teigė, kad jau yra nustatytos dvi vizitus – viena skirta Marklei, o viena – jai ir Hariui – yra keletas teorijos klausimų. 

Meghanas Markle placeholder lead
WPA baseinas

Pirmiausia, jei Markė buvo paimkime savarankišką atostogą savo tėvynei, kad galėtume pasimatėti su draugais, mes greičiausiai apie tai neturėtume. Iš viso. Tai reiškia, kad nėra nuotraukų, nėra pasveikinimo pareigūnų, karališkojo apsilankymo spinta (“cue gasps”). Tai reiškia, kad Čikagos baltosios sokio dangtelyje yra blizgus Sasekso herojai, kaip ir tada, kai ji lankėsi savaites prieš vestuves. (Nepamenu? Tai taškas.)

SUSIJĘS: “Meghan Markle” tėtis sako, kad ji “pasibaisėjusi” savo nauju karališku vaidmeniu

Privatus apsilankymai nėra skelbiami ir nėra spaudos, todėl Markel atvyksta iš savo asmeninių priežasčių, nors vis dar tvirtai įsitraukia į pasaulio radarą. Niekas netgi negalėjo išsiaiškinti, kur tiksliai ji ir Haris yra medaus mėnesio (kai kurie sako, kad Namibija, kai kurie sako, Kanada), todėl paslėpta kelionė į savo gimtąja šalį greičiausiai atsitiks tiesiai po mūsų nosis.

“Dėkojame jums, Maria, 7 metų amžiaus, už gražių gėlių – ir dėkoju Airijos žmonėms už nuostabų priėmimą Szekso hercogui ir herojai per pirmąjį oficialų vizitą į šalį” #RoyalVisitIreland “

Paskelbta Kensingtono rūmuose (@ kensingtonroyal)

Bet kaip apie oficialų vizitą? Galų gale yra gandas, kad vienas planuojamas. Nors iš esmės yra tikras, kad tokiu atveju matysime Meganą ir Harį (atsižvelgiant į šunį ir ponius, kuris yra oficialus karališkasis apsilankymas), Kensingtono rūmai niekuomet nepatvirtino.

Tiesą sakant, Us Weekly šaltinis, kuris sukėlė visą šį pokalbį teigdamas, kad “Megan” ir “Harry” galvoja apie skirtingas valstybes, kurias jie galėjo aplankyti, nors “dar nėra oficialaus maršruto” – tikriausiai verčia šiek tiek pasakos. Jei Meghan ir Harry atvyks čia oficialiu karališkuoju vizitu, planuojama, kad karališka pora neturėtų tarsi pasakyti, kur jie norėtų eiti. 

SUSIJĘS: dabar mes turime niekada anksčiau matomą “Baby Prince George” nuotrauką, nes princas Charlesas

As Miesto šalis ataskaitos, oficialios karališkosios ekskursijos kuria U.K. vyriausybė arba priimančiosios šalies (šiuo atveju Jungtinės Amerikos Valstijos) kvietimas. Šis maršrutas nėra pagrįstas karaliaus noru, kiek tai yra “nacionalinės svarbos klausimai, kuriuos priimančioji vyriausybė norėtų atkreipti dėmesį”.

Tuo atveju, jei karaliai yra planuojant kelionę į Jungtines Amerikos Valstijas, planavimo procesas nebūtų toks, kaip Haris ir Meghanas supras, kokiose valstybėse jie mano, kad įdomu apsilankyti.

Nepaisant to, mes palaikome, kad mūsų pirštai tvirtai įsiskverbtų, kad pokalbis galų gale pasirodys tiesa. Kadangi kas nenorėtų pradėti 2019 m. Karališkojo amerikietiško crossovero? 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − 16 =