Visi Halloween plaukų ir makiažo produktai, kuriuos reikia įveikti savo kostiumą

“Halloween” gali pasiūlyti puikią pasiteisinimus nuslėpti savo mėgstamą kostiumą, tačiau tai taip pat geriausias laikas žaisti su drąsiu makiažu ir įdomiais plaukų aksesuarais. Mes turime jums padengti abiem kryptimis su geriausiais plaukų ir makiažo variantais, kad jus atrodytų bauginantis ar nuostabus – šventes. Slinkite žemyn, kad pamatytumėte mūsų kirtikliai.

Clip-In Ponytails

Makiažas 3
Mandagumas

Helovinas yra puiki diena, per kurią žaisti su savo “daryti”. Pasiekite ilgesnius spynos, kurias visada norėjote, su užtrauktuku “Zonytail”, pvz., “Scunci” papildoma ilga versija tamsioje brunetėje ($ 39; “claires.com”) arba “ExpressLocs” įrašo parinktis tamsiai blondoje ($ 25; sallybeauty.com), abu yra lengvai pritaikyti ir patogūs.

Spalvoti plėtiniai

Makiažas 4
Mandagumas

Pridėkite spalvos popklitę į savo kostiumą su spalvotais įrašais. Mums patinka ryškios, įdomios “Secret Colour” galvos plaukų priauginimo ($ 15; sallybeauty.com) ir POP spalvų juostelių plėtinių ($ 10; ulta.com) spalvos;.

Klaidingos blakstienos

Makiažas 8
Mandagumas

“Ardell Double Up” blakstienas ($ 6; drugstore.com), kuris yra paprastas naudoti, lengvas falsijas, puikiai tinka, kad imituotų kai kurių mėgstamiausių įžymybių išvaizdą..

SUSIJĘS: suraskite puikius Helovyno kostiumus su šiais 19 idėjų, kuriuos įkvėpė plaukų ilgis

Lip Essentials

Makiažas 1
Mandagumas

Niekas nerodo “boo” kaip aštri, tamsios lūpos. Išbandykite blizgesį kaip “Hard Candy Fierce Effects Daring” lūpų blizgesį ($ 4; walmart.com) arba matinį lūpą su “Kat Von D Studded Kiss” lūpų dažais “Slayer” ($ 26; sephora.com).

Makiažas paletė

Makiažas 5
Mandagumas

Sukurti bet koks makiažo išvaizda su “Make Up For Ever” 12 “Flash” spalvų dėklu ($ 99; makeupforever.com). Ši kvaila paletė užpildyta keliolika naudingų atspalvių, suteikiančių ilgalaikį dėvėjimą ir ryškią spalvą.

Šviesti tamsoje

Makiažas 7
Mandagumas

Užtepkite veidą ar kūną, kad pamatytumėte savo išvaizdą, “glow-in-the-dark” kremo makiažą (Claire’s, $ 6; claires.com) papildomai baisu naktį.

Veido tatuiruotės

Makiažas 2
Mandagumas

Sukurkite aštrių išvaizdą su temine veido tatuiruotė. Ypač mylime “Dead” ($ 7; claires.com) ir “Leopard” išvaizdą ($ 7; claires.com) iš Claire’s.

Susijęs: CoverGirl pradeda a Žvaigždžių karai Makiažo kolekcija

Veido dažymas

Makiažas 6
Mandagumas

Sukurkite savo svajonių (ar košmarų) Helovinas kostiumą su lengvai pritaikomu veido makiažu. Pasirinkite metalinį (Claire’s, $ 13; claires.com) arba pagrindines spalvas, kad sukurtumėte ryškų, elektrifikuojantį išvaizdą ($ 6; partycity.com). Geriausia iš jų, jie puikiai tinka supakuoti į jūsų saldainių maišelį, kad būtų lengviau eiti, o “Trick” arba “Treat”.