Visa “Meghan Markle” bananų geltonos suknelelio informacija apie jaunimo sandraugos priėmimą

Skambinkite taip, kaip yra: jau seniai, nes mes matėme Meghan Markle dėvėti ryškią akį traukiančią spalvą.

Ji prijungta prie pagrindų, kurių viena spalva ypač išsiskiria savo spintoje. Mes nematėme spausdinimo galvų ar taškų (su viena išimtimi …), nes Meghanas Markle pasakė “Aš” ir tapo Sasekso heroine, bet mūsų pirštai buvo tvirtai įsiveržę į garsesnį jaunimo sandraugos komplektą, nes, sakytinai sakant, įvykis, atrodo, atskleidžia jaukesnę pusę.

Meghanas Markle Youth Commonwealth lead
Yui Mok

Prieš keletą mėnesių, prieš karališką vestuvę, Markė nešiojo juodą ir baltą dryžuotą Altuzarra suknelę, skirtą Sandraugos jaunimo forumui, organizacijai, neseniai paskyrusiam Hario ambasadoriumi. Tačiau ketvirtadienį ji dar pasidavė kitas Jaunimo sandraugos išvaizda, ir šį kartą ji nuėjo dar drąsesni.

Herceleja kartu su savo vyru pasitraukė į “Sandraugos jaunimo iššūkių priėmimą”, o ypatingai protingai ji pasirinko Amerikos dizainerio (ir buvusios “Lady Gaga stilistės”) Brandoną Maxwell’ą dėvėti pankšnį bananų geltoną pamainos suknelę. (Išvaizda iš pradžių buvo 1 495 JAV dolerių, bet šiuo metu ji parduodama už 523 USD, ji beveik išparduota). Ji parodė, kad plaukai plauko į mažą kukurūzą.

Labai svarbu, kad “Meghan” ir “Harry” įvykis būtų aktualus šiais metais, o karalienės Elžbietos “Commonwealth Trust” dalis – princas Haris. Paprastai anglų kalba tai reiškia, kad Hariui ir Meghanui patiki karalienės karališkoji atstovybė. Gana didelis pasiūlymas. 

SUSIJĘS: Selenos Gomez veidrodžiai Meghan Markle identitetiniame Oskaro de la Renta Spausdinti

Nors “Harry” vaidmuo organizacijoje yra aiškus, “Meghan” yra mažiau akivaizdus, ​​nors jos vyras, įsitikinęs, kad sustiprino savo dalyvavimą, kai jo vieta buvo paskelbta pirmą kartą.

VIDEO: “Prince Harry” nebuvo tikrojo slapyvardžio “Meghan Markle’s Friends” ventiliatorius.

“Aš taip pat neįtikėtinai dėkingas, kad moteris, kurią norėčiau tuoktis, Meghanas įstos į mane šiame darbe, iš kurios ji yra labai įdomi, kad dalyvauti”, – sakė jis tuo metu. Marie Claire.

Žvelgdamas į ketvirtadienio įvykį, atrodo, kad ji rimtai imasi tokių nuotaikų.