Visa “CoverGirl” linija tiesiog padarė milžinišką makeover

Kada yra paminėta “CoverGirl”, galbūt netrukus pasirodys ženklas “lengvas, gražus, gražus” motyvas. Bet viskas keičiasi. 

Prekinis ženklas paskelbė, kad pati išradimas yra pakeistas, pakeičiant jo logotipą ir šūkį, o tai reiškia, kad produktų pakuotė taip pat atrodys kitokia. Dabar vietoj legendinės frazės, kurią matėte nesuskaičiuojamų žurnalo skelbimuose ir girdėjote televizijos reklamose, pamatysite naują “CoverGirl” šūkį: “Aš esu tai, ką aš prisimenu”. 

Mergina ant viršelio - Embed
Mandagumas

Tai žinia, įkūnijanti naują “CoverGirls” rinkinį, kurį prekės ženklas pristatė per pastaruosius kelis mėnesius. Aktorė Issa Rae, virėja Ayesha Curry, fitneso treniruotė Massy Arias, motociklų lenktynininkas Shelina Moreda ir 69 metų modelis Maye Musk visi prisijungė prie Katy Perry, kaip prekės ženklo ambasadoriai. Šios moterys yra visos savo karjeros pradžioje ir naudojasi makiažais, kad padėtų išreikšti save, o ne kaip pagrindinį jų grožio faktorių. 

SUSIJĘS: “Shelina Moreda” ir “Massy Arias” vis dar yra “The Badass Cover Girl”  

“Vadovaujantis atnaujinimui, mes pradėjome su įžvalga, kad žmonės nebeturi vienodo grožio standarto, bet naudoja makiažą kaip saviraiškos ir asmeninės transformacijos priemonę”, – teigė Ukona Ojo, “SVP CoverGirl”, “Coty”. “” CoverGirl “visada buvo įtraukta ir žinoma, kad ji siekia būti gražia, o tai reiškia, kad mes esame atsakingi už tai, kaip palaikome ryšius ir bendravimą su žmonėmis. Tai yra didesnė nei nauja kampanija ar tagline. Tikimės, kad sukursime provokuojantį dialogą, kuris pakeičia kultūrines prielaidas apie tai, kada, kur, kaip ir kodėl žmonės dėvi makiažą “.

Prieš pradėdamas savo verslą, prekės ženklas pasidalijo filmu “Pagaminta veidrodyje”, kuriame vaidina šešiolika “CoverGirls”, kurią galite pamatyti aukščiau. 

VIDEO: Crazy “Beauy” gyvenimo laikas 

Kas nepasikeičia? Visa “CoverGirl” makiažo formulė, kurią žinote ir myliu, kartu su prieinamais kainomis.