Viola Davis atskleidžia savo raudonojo kilimėlio triuką, kad tausotų tuos akys

Kaip ir buvo tikėtasi, Viola Davis atrodė beprotiška sekmadienio 2017 m. Ekrano aktorių gildijos apdovanojimuose, kur ji nuėjo ant raudono kilimo eterinės kremo spalvos suknele ir deimantu “Nirov Modi”. Aktorė, kuri nugalėjo “Screen Actors Guild” apdovanojimą už Tvoros, išlaikė likusį savo išvaizdą paprastą, klasikinį bobą ir nude lūpą. Bet tiesa raktų į savo spalvingą raudonojo kilimo stilių? Pasak kritikuojamos aktorės, tą naktį turėjo labai ypatingą padėką.

Eidamas raudoną kilimėlį Davis atskleidė E! kad slaptas purškimas neleido jai eiti ir (tiesiai) ant savo kojų. “Mano kojos yra gerai. Aš purzavau šiek tiek ką nors ant mano piršto, kad nutirpęs mano skausmą. Aš jį internete”, – ji atskleidė.

“Vis dar stovi” [purkštukas], todėl aš vis dar stoviu, kartu su savo šlepetėmis “, – sakė ji, atverdama savo juodą sankabą, kad atskleistų jos aukštakulnius smūgius.

“Jei turėjau tam tikrą prosecco, tai būtų tobula,” aktorė juokavo. Parduotuvės Davis’o stebuklingo gydymo priemonė čia.

SUSIJĘS: Žiūrėkite visas “Celebrity Look” iš “2017 SAG Awards” “Red Carpet”

VIDEO: “Viola Davis’o patarimai dėl pasitikėjimo dukters”

 

Mes parduodami. Galbūt “Viola” turėtų būti purkštuvo “spokesmodel”? Sąžiningai, Davisas galėjo mus įtikinti ką nors nusipirkti, bet nejaukantis kovotojas prie nemalonių batų? Na, tai tiesiog parduoda save.