Žvilgsnis į Matt Lauer’io istoriją po jo šaudymo iš šiuolaikinės šou

Anksti trečiadienio rytą Savannah Guthrie ir Hoda Kotb paskelbė Šiandien rodo, kad ilgą laiką priimančioji Matt Lauer buvo atleista iš “NBC” dėl tariamo “netinkamo seksualinio elgesio”, o naujienos privertė žiūrovus visiškai neapsaugoti.

Atskleidus, žmonės klausė visko, ką padarė Mattas Laueris? ir “kas yra kaltinamasis?” “ar” Matt Lauer vedęs “? Žemiau sužinosite daugiau apie Lauerio foną ir karjeros istoriją čia.

Matt Lauer - embed
Bravo / Getty Images

1. Tiesiog kas yra Matt Lauer?

Laueris buvo didelio masto NBC žurnalistai, kurie fronted Šiandien rodyti du dešimtmečius. The New York Times praneša, kad jis ilgiausiai išreiškė pasirodymą 21 metams po to, kai 1997 m. pradžioje jis pakeitė Bryantą Gumbelį kaip bendruosius inkarus.

Lauer pritvirtina vietines NBC naujienų laidas prieš tampa a Šiandien naujienų skaitytojas ir galiausiai inkaras. Per savo karjerą jis apėmė 11-osios teroristinius išpuolius, kurie buvo (kartais prieštaringi, žr. Žemiau) sławna interviu ir valdė prezidento forumą per 2016 m. Rinkimų lenktynes ​​tarp Hillary Clinton ir Donald Trump.

“Lauer” anksčiau pasirašė 20 milijonų JAV dolerių sutartį su “NBC” 2016 metais Fortūna.

2. Kodėl NBC uždegė Mattą Lauerį??

“NBC News” paskelbė apie “Lauer” šaudymą Šiandien parodyti trečiadienio rytą ir trumpai paaiškina sprendimą. Savannah Guthrie ir Hoda Kotb žiūrovams sakė, kad nežinojo detalių, bet perskaitė gautą užrašą.

“NBC” darbuotojo memorandume “NBC News” prezidentas Andrewas Lackas kalbėjo apie šaudymą.

“Pirmadienio vakarą mes gavome išsamų skundą iš kolegės apie netinkamą seksualinį elgesį darbo vietoje Matt Lauer”, – teigė memorandumas. Po rimtos peržiūros ji aiškiai pažeidė mūsų įmonės standartus. Dėl to mes Nors jis yra pirmasis kaltinimas dėl jo elgesio per 20 metų, jis buvo “NBC News”, mums taip pat buvo pateikta priežastis manyti, kad tai nebūtinai buvo atsitiktinis įvykis. “

Pastaboje nebuvo paaiškinta, kas konkrečiai reiškia “netinkamą seksualinį elgesį darbo vietoje”, nors šaltiniai kalba apie konkrečius teiginius (žr. Toliau), susijusius su 2014 m. Sočo olimpinėmis žaidynėmis, kurias Laueris padengė.

3. Ar Matt Lauer vedęs?

Matt Lauer and Annette Roque
Kevinas Mazuras / “Getty Images”

Taip, Laueris buvo susituokęs su aneta Roque, olandišku modeliu, kurį jis susitiko aklai datai, nuo 1998 m. Jie turi tris vaikus: Jackas, 16, Romy, 14, ir Thijs, 11 metų. Žmonės kad Lauerio protas dabar yra šeimoje.

“Jo šeima šiuo metu yra jo dėmesio centre”, – sakė jie.

Newsweek 2006 m. ataskaitos Roque apkaltino Lauerį apie “žiaurius ir nežmoniškus” veiksmus ir pateikė ieškinį dėl santuokos nutraukimo, nors dokumentai vėliau buvo panaikinti po trijų savaičių po jų pateikimo, o Laueris ir Roque išliko vedę.

Laueras savo santuoką apskritai kreipėsi prieš visuomenę, kai atsirado gandai apie sukčiavimą.

“Ar mes turėjome visiškai tobulą, paprastą santuoką? Ne. Tačiau pasakojimai, kuriuos jūs skaitėte per metus, nėra tiesa “, – sakė jis. “Nemanau, kad mes esame kitokia nei bet kokia susituokusi pora, kuri jau 12 metų susibūrė. Kaltinimai [netikrosios] yra juokingos ir aš nesiruošiu (įžvelgti) jų atsakymu. Tai ne tiesa.”

SUSIJĘS: “Sočis” olimpinėse žaidynėse įvyko tariamas “netinkamo seksualinio elgesio” Matt Lauer’as: šaltinis

4. Ar išsiskyrė Matt Lauer??

Taip, Laueris buvo vedęs vieną kartą prieš vestuvių Roque. Jis ir jo pirmoji žmona, “Emmy” laimėjusi televizijos prodiuserė Nancy Alspaugh, 1988 m., Po septynerių santuokos metų, išsiskyrė, Tarptautinis verslo laikas.

Prieš susituokdamas su Roque, jis, kaip pranešė, buvo užsiiminėjęs Kristenu Gessvainu; tačiau jie suskirstyti 1996 metais.

Matt Lauer on Today Show - Embed
NBC / Getty Images

5. Ką padarė Matt Lauer, kad atleisti?

Nors “NBC News” dar turi patvirtinti savo šaudymo savybes, šaltiniai siunčia daugiau informacijos.

Šaltinis atskleidė Žmonės kad Laueris buvo atleistas dėl tariamo netinkamo seksualinio elgesio 2014 m., įskaitant žiemos olimpines žaidynes Sočyje, Rusijoje.

NBC darbuotojas pateikė skundą “pirmadienį”, kuris buvo pakankamai rimtas, kad jis buvo nutrauktas “, – teigė šaltinis. “Kvartas apibūdino netinkamą seksualinį elgesį darbo vietoje 2014-aisiais”.

6. Kas pakeis Mattą Lauerį??

Dar nėra žodžio, kuris pakeis Lauerį, bet Pramogos savaitę suapvalino aštuonias žmonių, galinčių užpildyti Šiandien parodyti bendrą inkaro poziciją.

Tarp jų pasirinkimų: Willie Geist, Ann Curry, Thomas Roberts, Megyn Kelly, Craig Melvin, Tamron Hall, Anderson Cooper ir Carson Daly.