Viktorija Beckhamas dar kartą su BFF Eva Longoria į šį įdomų “Instagram Snap”

Nusilenkti! Viktorija Beckhamas dar kartą grįžta ir įrodinėja, kad ji yra galutinis “Instagram” stiletto karalienė.

“Fashion Maven” šiuolaikinių mergaičių naktį su BFF Eva Longoria Kanų kino festivalyje moterys nusprendė, kad reikia šiek tiek pertraukos, kad jie stovėtų savo kulniukais visą dieną ir dokumentuotų “Instagram” akimirką. 42-erių metų sukaktis juodos ir baltos spalvos kombinezono juostoje, Beckhamas, fotoaparate atskleidžia savo beprotišką lankstumą nuotraukoje, žinoma, vienoje kojoje, be abejo, plakiruosiu, o Longoria, 41 m., Negrįžtamai, liuksai ant nugaros viešbučio džiovyklos ir nugaros kulno. “Posh Spice” tinkamai užfiksavo nuotrauką “High Cicles X I” <3 @EvaLongoria. Good Night Cannes."

Aukštos pirštai Kanuose X Aš ❤️ @ Evalongoria Laba naktis Kanai X #Girlsgirl x 블�� VB

Nuotrauka, kurią paskelbė Viktorija Beckhama (@victoriabeckham)

SUSIJĘS: žiūrėkite visus geriausius “Instagrams” iš 2016 m. Kanų kino festivalio (iki šiol)

Ar tai atrodo pažįstamas? Na, taip yra dėl to, kad dizaineris panašų momentinį albumą grįžo savo kovo mėnesį, atsistodamas Honkonge esančiame viešbutyje, taip pat ir ant oro su kojomis.

Tai nuostabu, ką tu gali padaryti kultuose … tas baleto klases nusipelno! Dėkojame @dewardbarsamian ir @ volemagazine! Bučiniai iš LA x vb

Nuotrauka, kurią paskelbė Viktorija Beckhama (@victoriabeckham)

Už buvusio “Spice Girl” dainininko paslaptingumo lankstumas? Ji parašė: “Tai nuostabu, ką tu gali padaryti kultuose … tas baleto klases moka!”

Pamirškit prakaitavimą ir netvarkingus kepinius, kuriuos Posh gali pasilikti ir spardytis atrodo šitie.