Viktorija Beckhama įžeidė rečią šypseną, nes princas Williamas apdovanojo ją OBE

Viktorija Beckhamas šiandien šypsosi šiek tiek. Trečioji buvusi “Spice Girl” sukūrusi mados dizainerė aplankė Bekingemo rūmus, kad gautų “Prince William” OBE už savo paslaugas mados industrijai. Ceremonija padarė ją Didžiausios Didžiosios Britanijos imperijos ordino pareigūnu.

“Tai buvo absoliučiai malonu būti Bekingemo rūmuose šiandien. Aš didžiuojuosi, kad esu britu, pagerbtas ir nuolankus, kad gautų savo OBE iš Kembridžo kunigaikščio “, – teigė ji žurnalistams po tarnybos. “Jei svajote didžiuliai ir sunkiai dirbate, galite atlikti puikius dalykus”.

Viktorija Beckham and Prince William - 1
Yui Mok / PA Wire / AP

Dizaineris į ceremoniją nešiojo tamsiai tamsiai karo ilgio apykaklės suknelę ir maroon suede siurblius ir ištraukė rudus plaukus į laisvą šignoną prie kaklo priekinės dalies. “Aš taip džiaugiuosi galėdamas pasidalinti šia ypatinga proga su savo tėvais ir vyru; be jų meilės ir paramos, to negalima padaryti “, – pridūrė ji.

Viktorija Beckham and Prince William - 2
Yui Mok / PA Wire / AP

Jos vyrui, buvusiam futbolo žaidėjui Davidui Beckhamui, 2003 m. Buvo apdovanotas tituluojamasis sporto karjeras ir jo įsipareigojimas labdaros darbui.

Viktorija Beckham and Prince William - 3
Yui Mok / PA Wire / AP

SUSIJĘS: Viktorija Beckhamas švenčia savo gimtadienį madingame logotipo kelyje

Atsižvelgiant į tai, kad pirmadienį Bekhemas švenčia savo keturiasdešimt trečią gimtadienį, tai buvo gana svarbi stilistikos žvaigždės savaitė.