Vienas redaktoriaus (labai sėkmingo) Quest rasti Ultimate Beach Spray

O, paplūdimio bangos. Tokia trokštanti saulės bučiavosi grožis, kuri be žodžių verčia į begalines dienas, praleistas sūrusiame ore. Džiaugsmingai suklastotas dėka meistriškai suplaktų paplūdimių purkštukų, bet, deja, aš niekada nesupratau, nors aš visada taip sunkiai bandė. Aš prisiekiau šį sezoną pakeisti. Štai kodėl neseniai vykusi kelionė į nuostabią Šv. Bartos salą, aš paprašiau Stiliuje Grožio komanda, skirta padėti mergaitėi. Jie man davė šešis šio sezono privalomus purkštukus, kad galėčiau išbandyti savo vidutinio ilgio, smulkesnes struktūras. Mano lagaminas buvo sunkus, bet mano dvasia buvo didelė – aš buvau išjungtas.

papludimys Sprays Embed 1
Mandagumas

Aš užpulsiu savo pusę tuziną spritzers žemyn į pietus iki Prancūzijos Vakarų Indijos ir iškrauti juos viešbutyje “Taiwana”. Aš bandžiau kitą prekės ženklą kasdien. Vienu metu mano vyras buvo toks: “Kodėl tu tiesiog nesėdėt ant šio nuostabaus paplūdimio ir leiskite to pakakti?” Kadangi. “Tai nepakanka. Jums reikia purškimo “, – pasakiau jam. 

papludimys Sprays Embed 2
Mandagumas

SUSIJĘS: Aš turiu Emmos akmens Taką Bobą iš jos šukuosenos

Po bandymo ir klaidos pumpuojant šias formules ant mano drėgnų plaukų, aš nustatėu, kad kiekvienas iš jų turi savo pranašumą, o iki eksperimento pabaigos vienas purškiklis sukūrė mano plaukus puikiai paplūdimyje be karšto panardinimo į Karibus. Po atvirkštinės atrankos dienos iki mano geriausio pasirinkimo.

papludimys Sprays Embed 4
Mandagumas

6. Ne jūsų motinos paplūdimio babe tekstūrizuojanti purškimo priemonė, 7 USD; ulta.com
Įmirkytas natūralios Negyvosios jūros druska ir jūros dumbliai, tai pažadėjo man “seksualus, įtemptas bangas”. Rūkas buvo labai lengvas, ir man patiko, kaip lengvai purkšti Windex įkvėptas snapelis. 

5. “John Frieda” paplūdimio blondinės jūros bangos, $ 9; target.com
Tai buvo pagal “butelio” “išpūstą išvaizdą” išvaizdą, ir maniau, kad jis buvo sukurtas šiek tiek daugiau. Neleiskite, kad pavadinime “paplūdimio blond” būtų užkirstas kelias tau – tai yra visi plaukų spalvos atspalviai.

4. “Toni & Guy Casual Sea Salt Texturizing Spray”, 11 USD; target.com
“Toni & Guy” su “atsitiktininkais” pateko į purškalo pavadinimą, kuris buvo toks. Radau, kad mano plaukai laikė drėkinamus ilgiau nei kiti, todėl po to, kai buvo išdžiūvęs, jis padidėjo.

papludimys Spray Embed 5
Mandagumas

3. “John Masters Organics Sea Mist Sea Salt Spray” su levandu, 17 Lt; ulta.com
InStyle.com Vyresnysis grožio redaktorius Selenas Milanas prognozavo, kad tai bus mano geriausias pasirinkimas, ir jis pasirodė gana arti. Sertifikuota organinė levandų medžiaga purškimo metu yra skirta užkirsti kelią plaukų džiūvimui per greitai, kad sukurtų ilgai išliekančias bangas, ir tai padarė tik patraukliu gėlių kvapu.

SUSIJĘS: Kaip pasirinkti tinkamą blakstienos pieštuko tamsą

2. Bumble and Bumble Surf infuzijos purkštuvas, 29 $; sephora.com
“Bumble and Bumble Surf Spray” yra kultų mėgstamiausias, ir tai yra kita jų “Surf” serijos evoliucija. Su šiuo paleidimu, jie pridėjo tropinių aliejų ir jūros botanikos, kad plaukai būtų minkštesni, blizgūs ir daugiau tekstūruojami. Aš buvau visiškai įsiurbęs, nes jame yra papildomas UV apsaugos elementas, kuris yra naudingas, kai pamiršote, kad turite plaukams apsaugą nuo saulės. 

Ir numeris, kurį radau, buvo …

1. Jeff Chastain drėkinamasis jūros druskos purkštuvas, 24 $; birchbox.com
N.Y.C. šukuosena “Jeff Chastain” Jeff Chastain pradėjo savo pirmąją plaukų gaminimo liniją tik šiemet tik “Birchbox”, o jo paplūdimio purškimo formulė, išpilstyta su migdolų ekstraktu, kad minkštumas ir dumbliai maitinimui veiktų stebuklus … man bent jau. Aš purzavau kelis siurbliai ant delnų ir masažuoju jį į mano plaukus, ir gavo tik pakankamai tūrį, kad atrodytų visai natūralus. Be to, ji kvepia, nes aš tik pasitraukiau iš salono su prinokusiu persikų, šviežios pjaustytos žolės ir baltųjų medžių užrašų. Tai kaip kvepalai ir paplūdimio purškimas “viskas viename”, ir aš viskas.

papludimys Sprays Embed 3
Mandagumas

NUOTRAUKOS: Ištaisykite savo vasaros grožio nuodėmes