Vienas priežastis, dėl kurio visada būk pirkti …

“Tai pirmasis sezonas! Tiesą sakant, tai yra visada apsipirkimo sezonas. Pasak “Wall Street Journal”, mažmenininkai išleidžia savo prekes nuo 13 iki 20 kasmetinių prekybos sezonų, taigi pirkėjai pirkti daugiau impulsyviai (ne tik pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą). Čia yra keletas sezonų, kai pirkėjai paskatina savo kreditines korteles:

1. Naujieji metai / organizacijos sezonas (Sausio pradžia)2. Sveikata ir sveikata (Sausio iki vasario)3. Super Bowl sezonas (Sausio iki vasario)4. Vejos ir sodo sezonas (Balandis)5. Alergijos sezonas (Vėlyvas pavasaris)6. Atgal į mokyklą (Einame dabar!)7. Rudens partijos sezonas (Spalis) 8. Moterų sveikata (Spalis) 9. Helovinas (Spalis) 10. Ankstyvas pramogoms (Nuo spalio iki lapkričio) 10. Kosulys, šaltasis ir gripo sezonas (Lapkritis)11. Juodasis penktadienis (Diena po Padėkos dienos) 12. Pramogos šventėms (Gruodis) 13. Atostogų dovanos (Lapkritis-gruodis)

Kada daryti tu pirkti daugiausia? Praneškite mums į komentarus!

DAUGIAU PASIRINKIMAS:• Parduotuvė kaip mados redaktorius • “Google” tvarko jūsų katalogus! • “InStyle” komandos su “Shopkick”