Vidutinis mergaičių žvaigždė Lacey Chabert sveikina savo pirmąjį vaiką – žiūrėkite žavingą nuotrauką

Lacey Chabert nėra įprasta mama – ji yra kieta mama. 33 metų aktorė, kuriai žinoma merginų visur kaip Gretchen Wieners iš Piktos merginos, tiesiog pasveikino savo pirmąjį vaiką su savo vyru Davidu Nehdaru, dukra Julia Mimi Bella.

Aktorė paskelbė “Instagram” naujienas nuostabia savo kūdikio mergelės nuotrauka, turinti pilna blauzdikaulio galvą, panašiai kaip mama, padengta rožine antklode. “#TBT geriausia mano gyvenimo diena. Prieš savaitę aš tapo mama šiai vertingai angelai “, – rašo ji ketvirtadienį. “Julia, tu esi mano giliausias svajonė. Aš myliu tave daugiau, nei galėčiau pasakyti. Sveiki atvykę į šią didžiulę, grazią pasaulį saldžios merginos!

“Ir tuomet mano siela pamatė tave, ir štai taip nuėjo:” Oe tu esi. Aš ieškojau tave “.” #TBT iki geriausios mano gyvenimo dienos. Prieš savaitę aš tapo mama šiai vertingai angelai. Julija Mimi Bella �� Julija, tu esi mano giliausias svajones. Aš myliu tave daugiau, nei galėčiau pasakyti. Sveiki atvykę į šią didžiulę grazią pasaulį saldžios merginos!

Nuotrauka, paskelbta Lacey Chabert (@thereallacey)

Vasario mėn. Chabert pirmą kartą pranešė apie savo nėštumą, kuriame buvo linksma nuotrauka apie jos šikšnosparnį, dėvintį tee, kuriame rašoma: “Mano mama turi kūdikį ir viską, ką gaunu, tai kvailas marškinėliai”.

“Katie atrodo taip džiaugiamės, kaip mes apie tai … aš nėščia !!!! Mano vyras ir aš esame sužavėti ir taip dėkingi “, – rašo ji.

Per visą savo nėštumą aktorė atrodė spinduliuojanti, susižeidusi savo kūdikio kilpą su įtaisytomis liemenėmis.

Lacey Chabert Baby Embed
Alisonas Bukas / Getty

SUSIJĘS: Natalie Portmanas yra nėščia su savo antrąja vaiku, žr. Jos baltųjų karštų motinystės atrodo!

Kaip atneškite! Mes negalėjome būti labiau susijaudinusi dėl šios naujos mamos. Peržiūrėkite visus mūsų galerijoje šiais metais garsius kūdikius.