Victoria’s Secret Angel Lily Aldridge atidarė dėvėti 2 milijonų JAV dolerių liemenėlę ir buvo nervų prieš savo vyru

Dabar, kai Halloween yra oficialiai, laikas paruošti medvilnę, laikyti stuffers ir “Victoria’s Secret” mados šou. Galų gale, pats nuostabiausias metų laikas.

Laikas, kai mūsų mėgstamiausi supermodeliai pateks į labiausiai prabangios apatinės trikotacijos sceną, ir mes visi gausime įkvėpimą mūsų Naujųjų metų rezoliucijoms. Labai svarbi yra ir prestižinė 2 milijonų JAV dolerių liemenėlė, o šiais metais Lily Aldridge pateiks “Victoria’s Secret Fireworks Fantasy Bra”, į kurią įeina daugiau nei 6500 brangių brangakmenių, kurių visas kiekis yra 18K aukso.. 

Laimei, turėjome progą pasivyti Kalifornijos bombą prieš tai, kai viskas nusileidžia, ir ji turėjo tiek daug pasidalinti su mumis, nuo ko reikia, norint patekti į viršūnės formą tokiai epinės šou, kaip ji išlieka švieži spręsdamas savo įtemptą tvarkaraštį. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką tikrai norėtumėte vaikščioti Aldridgeo kulniukuose.

Kaip manote, kad esi Angelas, kuris buvo pasirinktas dėvėti 2 milijonų JAV dolerių liemenėlę?

Žinoma, tai nuostabu! Tai tokia garbė paisyti moterų, kurie ją dėvėjo, pėdsakai, ir aš taip dėkoju Viktorijos paslaptį už tai, kad pasirinku mane, ir kad ši svajonė išsipildytų.

Kaip ilgai tai buvo tavo svajonė?

Kadangi aš mačiau savo pirmąją “Victoria’s Secret” mados šou kaip mažą mergaitę. Tai tokia didžiulė fantazija daugybei jaunų merginų ir tiesiog būti parodos dalimi, taip pat pasimatuoti, kad fantazijos liemenėlė yra nuostabi.

SUSIJĘS: Lilija Aldridgeas yra Karolinos Herreros “Apsvaiginimo kritimo” 2015 m. Kampanijos veidas

Kokia geriausia dalis yra Victoria’s Secret Angel?

Geriausias buvo draugas ir draugystė, kuriuos aš padariau su kitais angelais. Tai tikrai ypatinga obligacija, kurią turėsime likusiam mūsų gyvenimui.

Jūs jau kurį laiką dirbo “Victoria Secret”. Ar tu kada nervina?

Aš dažniausiai norėčiau jaudintis ir susijaudinęs, bet jei mano vyras yra auditorijoje, aš nervinau. Bet tai nėra toks blogas, kaip ir anksčiau, ir aš tikrai smagiai tai darau.

Koks jūsų patarimas, kad puikiai atrodys savo apatiniuose drabužiuose?

Tai viskas apie pasitikėjimą ir tai, ko jausitės patogiai ir tinka jums. Nesvarbu, ar tai yra medvilniniai apatiniai drabužiai, ar seksualus ir puoštas apatinis trikotažas, manau, kad tai yra apie tai, kas jums tinka.

Kokie yra būdai, kuriais ruošiatės šou??

Aš daug baleto gražus. Man patinka baletas grazus. Manau, tai tikrai puiku mano kūno tipui. Tai padeda išlaikyti jus ilgas ir liesas, ir man patinka dirbti su savo treneriu, ir aš stengiuosi gauti daug grožio miego.

Kaip ilgai keliaujate, atrodote puikiai??

Gerkite daug citrininio vandens. Turiu nuostabią komandą, ir aš turiu gauti daug miego. Manau, kad tai yra labai svarbu. Turiu keletą valandų iki mano kito skrydžio, todėl aš eisiu šiek tiek nap.

SUSIJĘS: Miranda Kerr, Lily Aldridge, ir Martha Hunt Unite prieš patyčias

Kokia yra nauda, ​​kurią pastebėjote geriant citrinų vandenį??

Tai labai šarmu ir gerai detoksikuojant. Stengiuosi būti tikrai sveika, ir aš iš tikrųjų labai mėgsta skonį. Tai citrinos, kurias gaunu iš savo sodo.

Ką dar turite savo sode, be citrinų?

Aš tik pasodiniau moliūgą ir skvošą su savo dukra. Taigi, tikiuosi, jie kitą rudenį augs. Mes turime savo mažą sodą. Pavasarį sodiniau savo citrinos dukterį, o citrinos tiesiog sudygsta. Man patinka gaminti savo citrinų vandenį, bet mes taip pat pagamino limonadą, kuris buvo daug saldesnis ir jai patiko.

Ką jūs paprastai valgote pusryčiams?

Aš myliu kiaušinius ir bekoną bei avokado pusę. Manau, tai tik skanu. Aš taip pat geriu kiekvieną rytą arbatą: angliškus pusryčius ar žaliosios arbatos.

Koks yra pirmas dalykas, kuris, jūsų manymu, padėjo jums sugriauti po gimdymo? Aš padariau daug baleto “Gražus”. Aš valgiau tikrai švarų. Turėjau daug valgyti, nes buvau slauga. Aš valgiau daug kepta vištienos saldžiųjų bulvių ir daug avokadų. Aš padariau daug virimo sau.

Koks tavo patarimas, kaip pajusti save?

Man patinka, kad telefonas būtų nurodomas sau ir pridėti taikos ženklą. Aš daug savo “Instagram” naudojau, ir man labai patinka filtrai, dėl kurių vaizdas atrodo tikrai senas.

2015 m. “Victoria’s Secret” mados šou vyks gruodžio 8 d., 10.9 val. Centrinėje CBS.