Venus Williams sako, kad šis Serenos patarimų pakeitimas pakeitė jos gyvenimą

“Venus Williams” yra geriausiai žinomas kaip “teniso” žvaigždutė ir serijinis verslininkas, tačiau didžiausias patarimas, kurį ji gali pasiūlyti, neturi nieko bendra su šia karjera.

“Ar mes kalbame apie gyvenimo darbą? Kadangi mano numeris vienas patarimas yra ne data douchebags”, ji sakė vakar Q & A su “American Express” vykdomosios Susan Sobbott ne SoHo filialas The Wing. Jos visur moteriškos auditorijos, sėdinčios tūkstantmečio rožinės sulankstomos kėdės prie buzzy, pastelinių moterų darbo vietos, išsiveržė juokais. 

Visi anekdotai, – sakė Williamsas, – geriausias patarimas, kurį ji kada nors padarė gavo buvo gilesnė pamoka – ji atsirado iš savo jaunesnės sesers, Serenos.

“Aš tikrai turėjau vieną iš didžiausių nesėkmių gatvėje” US Open “1999 metais”, – sakė 37-erių metų Williamsas. “Serena ir aš buvome abu pusfinaliuose JAV atidarytuose. Mes vaikai … ir aš paklausiau jos:” Taigi, Serena, ar tu nervina rytoj? “Ji yra tokia:” Ne, aš ne nervų nes mes turime pasirodyti. Ir kadangi mes turime pasirodyti, kodėl gi ne konkuruoti? ” Ir tai buvo geriausias patarimas, kurį aš kada nors gavo savo gyvenime. “

Tai buvo dangaus rungtynės! Dėkojame jums, “Venus Williams” ir “@ American Express Express” Susan Sobbott, kad surengtumėte savo “#SuccessMakers” renginį “The Wing”. Patikrinkite kai kuriuos “Sobbott” ir “Williams” pokalbius apie lyderystę, verslumą ir žaisdami žaidimą šiuolaikiniame konkurenciniame klimate.

Pranešimas, kurį “The Wing” (@ the.wing) pasidalija

SUSIJĘS: Abbi Jacobsonas sekso žaislai, Platus miestas, ir Bleeping Out Donald Trump

“Deja, tuo metu aš to nesiklausiau”, – pridūrė Williamsas juokdamasis, nurodydamas, kokia svarbi įvykis, kurią ji prarado savo seseriai. “Tai buvo vienas iš mano pirmųjų didžiausių nesėkmių, ir tai buvo mano didžiausia pamoka, ir visa mano karjera pasikeitė po to … Jūs turite parodyti, kodėl gi ne varžytis? Tai tikrai geriausias patarimas, ir jis niekada nesibaigia. ” 

Nepaisant numatomos konkurencijos, ji mano, kad “Serena” yra jos įžeistas gynėjas. “Mes mėgstame vieni kitus ir mes esame labai apsaugoti vienas nuo kito”, – sakė Williamsas, pridurdamas, kad ji jautė, kad šios sesutės instinktai įkūnijami kaip “Brendan” serga neseniai įvykusiose “Serenos” vestuvėse su “Reddit” įkūrėju Alexis Ohanian, iš dramatikos grasino nukreipti Serenos dėmesį nuo savo didžiojo momento. “Tą naktį pabėgau ją taip pat apsaugoti. Aš buvau kaip beprotis šuo. Tai tiesiog eina, mes tiesiog myliu vienas kitą. Mes turime geriausią laiką kartu”. 

“Serena” yra ne vienintelis šeimos narys, kuris pateikė “Williams” karjeros patarimą, sakė ji. “Mano tėvas visada sakė, kad tai nėra laimėjimas šiandien. Tai apie laimėjimą rytoj. Jūs pastatote savo žaidimą”. Iš to išaugo požiūris, kurį Williams skatina savo “ActiveView” prekės ženklą “EleVen”. “EleVen yra filosofija, kad esate geresnė nei 10. Ar norėtumėte būti geriausiomis ar geresnėmis?” EleVen “mes pasirenkame geriau, nes geriausias yra sustingęs. Tai visada auga ir niekada nepasieks. 

VIDEO: Serena Williams pasireiškia emocine prasme apie mesti rūkyti 

 

Šiomis aplinkybėmis Williamsas sakė, kad netrukus ji neketina išeiti iš savo karjeros. Tačiau ji turėjo mokytis, kaip sulėtinti, “netinkamą pamoką”, kurią ji įsisavino tik patekusi į didžiulį profesinį kelią. “Williams” pirmą kartą pradėjo “EleVen” kartu su drabužių parduotuvių tinklu Steve & Barry’s. Bendradarbiavimas baigėsi staiga, kai mažmenininkas bankrutavo, ir buvo neaišku, ar Williams mados linija išliks. “Tai buvo itin stresas, sunku miegoti”, – sakė Williamsas, atveriantis apie šiurkštą pleistras. Bet ji sužinojo: “Yra momentų, kuriuos turite kurti sau … savo pačių protui”.

Jos triukas? “Tu žinai, kai Scarlett O’Hara [in Gone su vėju] Sako: “Aš tik galvoju apie tai rytoj?” “Aš prisiekiu, kad kartais naudoju tai … jūs turite sustoti. Jis randa būdų, kaip įveikti šį sunkų laiką, bet ir žinodamas, kad yra ta akimirka, kai jūs gaunate sustabdyti.”