Ventiliatoriai nėra tvarkomi Jenna Dewan Tatum ir Channing Tatum atskyrimas Labai gerai

Kitas šokiruojantis “Celebrity Split” sukrėtė “Hollywood” ir “Twitter”. Ventiliatoriai išsiveržė po to, kai Jenna Dewan Tatum ir Channing Tatum atskyrė po beveik devynerių metų santuokos. 

Pora, kuri buvo kartu, kai jie vaidino 2006 m. Filme Pakelti, sukaupę daug gerbėjų, kurie pamilo savo istoriją. Dabar jau viskas ir kaip tikėtumėte, kad internetas nėra gerai. 

Channing paskelbė visą pareiškimą savo sąskaita, o jo gerbėjai turėjo geriausius atsakymus. Buvo žūstantis Sponge Bob, Tyra Banksas, šaukiantys: “Aš jus įsitraukiau”, ir Will Ferrell verkia, kai bando gerti raudonąjį vyną. Bet tai dar ne viskas. Kiti oficialiai paskelbė šią meilę, nes jie žino, kad ji mirė. 

SUSIJĘS: Channing Tatum ir Jenna Dewan Splitas po beveik 9 metų santuokos

“Meilė oficialiai mirė” Channing Tatum ir Jenna Dewan Tatum padalijami po 8 metų santuokos. #OMG #WHY #ChanningTatum “, vienas vartotojas paskelbtas kartu su GIF Emma Stone, verkiančios valgydamas ledus. 

Slinkite žemyn, kad pamatytumėte geriausias reakcijas ir atsakymus, ir nepamirškite, kaip sakė vienas “Twitter” naudotojas, mes visada turėsime Pakelti.