Žvelgdamas atgal į Kate Spade karjerą dėl jos mirties 55 metų amžiaus

Tai nėra abejonių – vėlai mados dizaineris Kate Spade paliko savo ženklą mados pasaulyje.

Dizaineris, kuris šią savaitę buvo atrastas mirus 55 metų amžiaus nuo savižudybės, turi palikimą, kuris trunka dešimtmečius ir toliau gyvens per savo ryškius, pribloškiančius prekės ženklus. Jos istorija buvo apie finansinę sėkmę, ir tai atspindi jos grynąją vertę.

Pasak “Richest” interneto svetainės, “Spade” grynoji vertė siekė 150 mln. “Celebrity Net Worth” prieštarauja šiam skaičiui, jo grynoji vertė siekia 200 milijonų JAV dolerių, tačiau, nepaisant to, skaičiai aiškiai parodo, kad “Spade” buvo išmintinga verslininkė, kuri žinojo savo medžiagą. 1993 m. Kartu su savo vyru Endy įkūrė Kate Spade & Co, bet įdomu, kad iš pradžių jie niekada nebuvo mados dizaineriai. 

“Kodėl nejaučiate rankinių? Ar tu myli rankas”, – sakė Andy Kate’ui 90-ųjų Moteriški drabužiai kasdien. “Mes niekada nesvarbu apie įmonės įkūrimą. Mes ką tik sakėme: “Paimkime kelis maišus ir pamatysime, kas atsitiks”. ” 

VIDEO: mados dizaineris Kate Lėlė rastas mirtinas akivaizdus savižudybių

Nors “Spade” 2007 m. Pardavė paskutines bendrovės akcijas, ji išleido visiškai naują prekinį ženklą, vadinamą Frances Valentine, 2016 m. Ji pasakojo apie savo įkvėpimą linijai praėjusiais metais.

SUSIJĘS: mados dizaineris Kate Spade atrado akivaizdžių savižudybių mirtį

“Dauguma žmonių mane žino kaip Kate Spade, ir 1993 m. Pradėjome Kate Spade kolekciją, o 2007 m. Nusprendėme pailsėti ir praleisti laiką su savo dukra. Visai neseniai mano vyras ir aš su mano partneriu Elise nusprendė atėjo laikas grįžti į verslą “, – sakė ji. 

“Manau, kad yra didelis skirtumas tarp to, ką aš darau ir ką aš padariau Kate Spade. Mūsų klientas yra tas, kuris turi labai asmenišką stiliaus jausmą ir iš tikrųjų perka tai, kas jiems patinka. Manau, kad tai, apie ką visada kalbėjau ir tai, kas pritraukia prie mano dizaino “.