Vanessa Hudgens “Wonder Woman-Inspired” akių šešėliai yra viskas

Stebuklinga moteris yra vienas iš tų filmų, kurie po to, kai pagaliau išmušėme akių iš šios mūšio scenos džiaugsmo ašaros, privertė mus palikti teatrą, norinčią įsitraukti į pasaulį, kovoti su gerąja kova ir kalbėti apie tai bet kokioje situacijoje. Kiek kartų mes galime išauginti Stebuklinga moteris tam tikrame pokalbyje? Kas žino! Akivaizdu, kad makiažo dailininkas Allanas Avendañas taip pat buvo įkvėptas, kaip liudija metalo akių makiažas, kurį jis sukūrė Vanessa Hudgens.

“Moschino” kurorto šou vakar Holivude, makiažo atlikėjas kontrasto šiltu auksu ir šešėliais su grafiniu sidabriniu sparnu, kuris, be abejo, taip didžiuossi padarys Dianą, Amazonės princesę. Mums patinka, kaip ji grojo nuo tonų savo veidrodyje puoštos suknelės, bet visiškai išsiskyrė atskirai.

VIDEO: geriausias būdas dėvėti koralų ir oranžinių akių šešėlį

SUSIJĘS: tiesiog pabandykite išvesti Vanessa Hudgens “Abs

Kad toks dramatiškas vaizdas atrodytų, patikimas šešėlių primeris yra raktas, kad šešėliai judėtų. Paleiskite lygų sluoksnį, tada naudokite plokščią šešėlių šepetėlį, kad visą dangtelį pritaikytumėte geltonai aukso atspalvį. Galite drėgti spalvą, kad taptumėte stipresniu poveikiu a la Hudgens. Naudokite maišiklio šepetėlį, kad susirauktumėte giliai raudoną į savo raukšlę, paskui atlikite neutralų tonas, kuris būtų arti jūsų odos spalvos, kad išsklaidytų šešėlį.

Norėtumėte nulaužti juodą įdėklą iki sidabro sparno, nes tai tam tikra forma sukuria grafinę figūrą. Naudokite skystą formulę, kad linija ištrauktumėte į išorinį spąstelį, tada seka virš sidabro. Jei neturite sidabro skysto sluoksnio, sumaišykite sidabrinę akių šešėlį su vandeniu arba maišymo priemone, tada sukurkite formą su štampuoto šepetėlio. Paimkite sidabro sparno galą, nušlifuokite jį aukštyn į raukšles ir užbaikite keliomis dosnomis tušo skraiste.