Vanessa Hudgens kalbėjo apie seksualinį netinkamą elgesį prieš buvusią ko-star James Franco

Šiandien Vanessa Hudgens turi daug parduotuvių, nes ji pasiruošusi paleisti du žvaigždžių filmus: Antrasis aktas su Jennifer Lopez ir Milo Ventimiglia ir Suns dienos, kurioje ji žvaigždes su Nina Dobrev ir Eva Longoria.

Ketvirtadienį Stiliuje Delta “pre-Grammys” vakarėlyje N.Y.C. susitiko dainininkė-aktorė ant raudono kilimo, kur 29-erių metų vyras kalbėjo apie įtarimus dėl seksualinio nusižengimo, kuris neseniai buvo nukreiptas prieš savo buvusį “James Franco”.

Vanessa Hudgens
Michael Stewart / WireImage

Atgal į 2012 m. Hudgens vaizdavo įsimintiną požymį Pavasario atostogos kartu su Selena Gomez, Ashley Benson ir Franco.

Vanessa Hudgens James Franco Spring Breakers
“Spring Breakers” / “Facebook”

Paklaustas apie naujausius kaltinimus dėl seksualinės nepakankamumo Nelaimės atlikėjas žvaigždė, Hudgensas dalinosi savo mintimis.

“Aš palaikau tai, ką jis pasakė”, – sakė ji, nurodydama pareiškimus, kuriuos jis padarė Vėlyvas šou su Stephenu Colbertu ir vėlyvą naktį su Setu Meyers anksčiau šį mėnesį.

“Jis sako, kad kaltinimai yra neteisingi, bet jis palaiko visas moterys, kalbėdamas prieš, nes prieš tai jų neturėjo balsų, ir tai, kad dabar jie yra nuostabus dalykas”, – tęsė Hudgensas. “Jis palaiko tai. Aš tiesiog žinau, kad myliu dirbti su juo. Jis visada buvo labai pagarbus”.

Vanessa Hudgens and James Franco
Walter McBride / Getty Images

Per savo Colberto išvaizdą Frankas sakė: “… žiūrėk, savo gyvenime, didžiuojuosi savo atsakomybe už tai, ką aš padariau. Turiu tai padaryti, kad išlaikytų savo gerovę. Aš tai darau, kai tik žinau, kad kažkas yra neteisingas arba turi būti pakeistas, aš tai darau “.

“Tai, ką aš girdėjau, kad buvo” Twitter “, nėra tikslūs, bet aš visiškai palaikau išeinančius žmones ir gali balsuoti, nes jie neturėjo tokio ilgio balso”, – tęsė jis. “Taigi, aš nenoriu, žinoma, bet kokiu būdu juos uždaryti. Tai, aš manau, yra geras dalykas, ir aš jį palaikau “.

Ir jo vizito metu Vėlus vakaras kitą dieną Franco tęsė. “Kaip ir aš sakiau, yra istorijų, kurias reikia išeiti. Yra žmonių, kuriuos reikia išgirsti. Turiu savo istorijos pusę, bet tikiuosi, kad šie žmonės buvo nepakankamai įsisąmoninti, kad jų istorijos išsiplečia pakankamai, kad aš sulaikyti dalykus, kuriuos galėčiau pasakyti tik todėl, kad labai tikiu tuo “, – sakė jis. “Jei aš turiu sumušti, nes nesistengsiu ir aktyviai paneigiu dalykų, tada aš, nes aš tikiu tuo”.