Uma Thurman ir jos dukra Maya pasivaikščiojo Met Gala raudoną kilimėlį atskirai

Akivaizdu, kad Maya Hawke atrodo taip pat, kaip jos tėvai, Uma Thurman ir Ethan Hawke. Tai nėra visiškai pagrindinis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, ir mes išsiugėme poetinę nuomonę apie tai, kaip panašūs “Maya” žiūri į savo garsią mamą ir tėtį, bet pirmadienį naktį ji stovėjo kaip savarankiška žvaigždė.

19 metų aktorė padarė savo “Met Gala” debiutą, o tuo metu, kai jai buvo garsi mama, žmonės vaikščiojo kilimu. Tačiau jie atkreipė šį skiriamąjį požymį į naujus aukščius, nors pasirinko sukneles, kurios buvo priešingos, ir dar labiau pasidavė viena kitai.

“Maya” nusprendė nešioti tamsios juodos suknelės su raktų skylės išpjovomis ir dideliu, garbanotu iškirpte, kuris atkreipė pagarbą visos šebangos temai: “Dangiškosios kūnai: mada ir katalikų vaizduotė”.

Maya Hawke embed
Frazer Harrison / Getty Images

Jos išvaizda buvo labai kaklo ir tamsiai ištobulinta, paliekant savo ginklus tuščius audinius ar papuošalus, o ne pasirenkant “KatKim” ausines. Kita vertus, jos mama Uma nuėjo visiškai kitą maršrutą.

Uma Thurman lead
Dia Dipasupil / Getty Images

SUSIJĘS: Elonas Muskusas ir Grimesas debiutavo savo porą, bet kaip jie susitiko pirmą kartą?

Vietoj to, kad eiti gotikinio glamo, kaip jos dukra, Thurman nešiojo angelinę baltą vestuvinę akimirką kaip Gabriela Hearst suknelę su mažu be peties apipjaustymu ir išraiškingais spalvingais kryžiukais.

Jų suknelės nėra panašios, tačiau, paliekant juos šalia vienas kito, atrodo, kad jos priklauso kartu.

Kalbėkime apie motinos ir dukterio puošmena padaryta teisingai.